DAJ CYNK

Ruszyła kolejna odsłona "Szalonych dni" w Orange

22.04.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6124

Ważne 2

3

Po raz drugi w tym miesiącu Orange wystartowało z nową odsłoną Szalonych dni. Promocja dotyczy zakupu jednego z ośmiu smartfonów.

Po raz drugi w tym miesiącu Orange wystartowało z nową odsłoną Szalonych dni. Promocja dotyczy zakupu jednego z ośmiu smartfonów.

W najnowszej odsłonie akcji, która potrwa do 28 kwietnia, obniżone został ceny następujących smartfonów:

  • Nokia Lumia 830 za 9 zł w Smart Planie Multi II 89,98 (poprzednia cena 219 zł),
  • Huawei G7 za 9 zł w Smart Planie Multi II 89,98 (poprzednia cena 129 zł),
  • Sony Xperia T3 za 9 zł w Smart Planie Halo II 69,98 (poprzednia cena 99 zł),
  • Samsung Galaxy Grand Prime za 9 zł w Smart Planie Halo 59,98 (poprzednia cena 89 zł),
  • HTC Desire 820 za 9 zł w Smart Planie Multi II 89,98 (poprzednia cena 169 zł),
  • Apple iPhone 4S za 99 zł w Smart Planie Halo II 69,98 (poprzednia cena 399 zł),
  • HTC Desire 620 za 49 zł w Smart Planie Multi II 49,98 (poprzednia cena 349 zł),
  • LG G3 s za 9 zł w Smart Planie Halo II 69,98 (poprzednia cena 149 zł),

Zobacz: Cennik telefonów w sklepie internetowym Orange

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
24. dominikzw
0

2015-04-25 18:11:11

Wychodzi dokładnie 1619,64 zł (18m-cyx89,98+6m-cyx0zł+299) (abonament+telefon) + 10 zł przeniesienie+ 5 zł ubezpieczenie ekranu płatne przez 23 miesiące. Razem 1744,64 zł. Jak porównywał obecne oferty inny operatorów to przepaść....następny jest T-mobile gdzie jest 3 gb ale cały koszt wynosi 2786, Plus 2838 zł Play w ogóle bez komentarza jeszcze gorzej 3028 zł. Więc na moje jak ktoś jest zainteresowany Z3 to brać

Odpowiedz

23. ~whan
0

2015-04-25 13:05:25

Tak, Z3 to dobra oferta. Smartfon mimo, że niedoceniany to bardzo dobry jeśli chodzi o wszystkie aspekty. Przy przeniesieniu numeru wychodzi ok 1900 PLN przez 24 msc (abonament + 299 za tel.). Proszę wskazać lepszą ofertę...

Odpowiedz

22. ~
1

2015-04-25 11:11:12

Sony Experie Z3 musieli wrzucić wczoraj na stronę bo jak ruszała ta promocja jeszcze na Z3. Moim zdaniem cena za Z3 jest dobrą ofertą dla przenoszących

Odpowiedz

21. bool3k
0

2015-04-25 09:56:20

Dlaczego zapomnieliście dodać SONY XPERIA Z3 za 299 zł w Smart Planie Multi II 89,98 (poprzednia cena 919 zł),

Odpowiedz

20. ~
0

2015-04-24 18:30:53

18. Działa wstecz - vide podniesienie wieku emerytalnego.

Odpowiedz

19. ~whan
0

2015-04-24 12:55:33

dodali z3 za 299. Moim zdanie dobra opcja dla przenoszących.

Odpowiedz

18. ~
0

2015-04-23 07:19:41

@17 to że w Polsce prawo nie działa wstecz to akurat ma swoje plusy :) nie zawsze ale jednak :)

Odpowiedz

17. ~
1

2015-04-22 15:12:41

@16: Doprecyzuję jeszcze jedną kwestię. Dla towarów/usług zakupionych do 24.12.2014 włącznie obowiązują "stare" przepisy", a nowa ustawa dotyczy umów zawartych od 25 grudnia.

Odpowiedz

16. ~
1

2015-04-22 15:10:30

@4: Niezgodność towaru z umową (na podst. Ustawy o Szczególnych Warunkach Sprzedaży Konsumenckiej z 27.07.2002) obowiązywała do 24.12.2014r. włącznie.Od 25.12.2014 obowiązuje Ustawa z 30 maja 2014 o Prawach Konsumenta i "niezgodność" została zastąpiona rękojmią opisaną w Kodeksie Cywilnym.

Odpowiedz

15. ~terry
1

2015-04-22 14:42:56

@10 Weź sobie jeden z drugim czasem, gdy jest promocja przelicz i przestań głupoty pisać. Kupuj w sklepie a potem doładowuj w nju Ale innych od glupkow nie wyzywaj. Brałem 1,5 roku temu abo za 69zł z Lumia 920 za 49zł. Od razu mogłem go sprzedac za około 900-1000zl. Miałem kod 30% więc abo kosztuje mnie 49zł. Plus 10zł za Orange Open czyli 39zł. Do tego dostałem 200zł z mbanku. Przeczytaj to, podpisz i przestań się ośmieszać

Odpowiedz

14. wlkp
1

2015-04-22 14:41:58

A teraz zobacz sobie ile w normalnym sklepie kosztuje np. Z3C i dolicz do tego 24 x 29 zł ( tyle chyba trzeba dać za no limit z 2 GB neta ) ile razem wyjdzie ? Kto jest głupi . Problem w tym ze trzeba brać z głową i tylko wtedy gdy jest prawdziwa okazja .

Odpowiedz

13. ~
1

2015-04-22 14:40:02

10, jeśli ktoś myśli, głupku, poskłada promocje tak, że kupowanie telefonu poza abonamentem będzie znacznie droższe.

Odpowiedz

12. wlkp
1

2015-04-22 14:35:53

@ 8 ,tak zdjęli za darmo,numer był przenoszony z innej sieci,dlatego dostałem za darmo .@ 10,ja brałem i nie uważam się za głupka . Sony Xperia Z3C wyjdzie mnie w abonamencie za całość na 24 miesiące 1760 zł,w tym smartfon i 24 miesiące no-limit . Każdy ma prawo wyboru, nie oceniaj innych i wyzywaj od głupków .

Odpowiedz

11. kowal2200
1

2015-04-22 14:19:12

@10 A niekiedy niższa, więc nie generalizuj. Ja zawsze kupuję u opa w promocji, szukam tego telefonu, który mi w danej chwili pasuje a jeśli nie pasuje żaden to kupuje na handel a na wolnym rynku szukam czegoś dla siebie. Tym sposobem mam abonament Smart Plan Multi 89 zł, no limit, 2GB netu, 400 min w roamingu, który mnie kosztuje po sprzedaży słuchawki ok. 15 zł miesięcznie. Można?

Odpowiedz

10. ~baboso
-1

2015-04-22 14:10:03

Ja się zastanawiam jakim trzeba być głupkiem żeby kupować telefony w "promocji" od opa. Nie dość, że umowa przynajmniej 24m to jeszcze zaśmiecony i obrandowany soft i cena niekiedy wyższa niż w wolnej sprzedaży. To dotyczy każdego operatora. Lepiej kupić telefon w sklepie i wziąć np nju czy rbm.

Odpowiedz