DAJ CYNK

Rusza przedsprzedaż Nexusa 5X w Play

28.10.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4346

Ważne 5

2

Sieć Play rozpoczęła przedsprzedaż Nexusa 5X wyprodukowanego przez LG.

Sieć Play rozpoczęła przedsprzedaż Nexusa 5X wyprodukowanego przez LG.

Smartfon został wyposażony w ekran IPS o przekątnej 5,2 cala i rozdzielczości 1080p, procesor Qualcomm Snapdragon 808, 2 GB pamięci RAM (LPDDR3), aparat o rozdzielczości 12,3 Mpix z obiektywem o jasności F/2,0 i laserowym autofocusem, Wi-Fi i LTE kategorii 6 oraz akumulator o pojemności 2700 mAh. Dodatkowo Nexus 5X posiada gniazdo USB typu C, czytnik linii papilarnych i Androida 6.0.

LG Nexus 5X będzie dostępny w ofercie za tydzień, z kolei już dzisiaj ruszyła jego przedsprzedaż. Ceny rozpoczynają się od złotówki w najwyższych abonamentach, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zobacz: Cennik Nexusa 5X w sieci Play
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play; wł

Komentarze
Zaloguj się
20. ~
0

2015-10-29 17:07:06

@16 ANDREE. nie przeżywaj tak bardzo czego ja potrzebuję. nikomu normalnemu nie przeszkadza że bateria jest wymienna. ani dodatkowa karta pamięci. przemyśl to 100 razy to może zrozumiesz.

Odpowiedz

19. Tifczi
-1

2015-10-29 13:29:31

Dyskusja poszła w kierunku "nie da się wyjąć baterii nie ma wejścia na kartę pamięci" Karty pamięci są dużo wolniejsze niż obecnie montowana pamięć w telefonach, dlatego w niektórych modelach producenci decydują się na takie rozwiązanie, żeby nie zamulać telefonu kartą 128GB za 20 złotycb z allegro... Tutaj powinno zadać się inne pytanie. Na co komu brandowany przez sieć Nexus?

Odpowiedz

18. ~pi-pa
-1

2015-10-29 11:23:37

16 masz czerwony Nick, stad nie mozna cie zrozumirc o co ci chodzi!!!!!!

Odpowiedz

17. ~dav
0

2015-10-29 11:05:34

kupie jak bedzie chodzić po 1,5k, czyli pewnie za kilka miesięcy...

Odpowiedz

16. Andree
2

2015-10-29 10:16:01

10 nie nie pojmuję BO NIE POTRZEBUJĘ KARTY PAMIĘCI i nie potrzebuję WYMIENNEGO AKUMULATORA jeśli oczekujesz karty pamięci czy wymiennego aku to poszukaj inny smartfon powtarzam TO NIE JEST SMARTFON DLA CIEBIE 100 razy mam to powtarzać ? więc przestań płakać jak dziecko

Odpowiedz

15. ~Bc
0

2015-10-29 08:51:09

@12 simpliflexwybacz,ale jestem poczatkujacym i nie wiem o którym modelu piszesz powerbank!!Jeśli mozesz to podaj specyfikację. Ja jestem duzo w podróźy i potrzebuje mieć dla pewności dobre urządzenie - bateria i karte SD dla rozrywki wymienną.

Odpowiedz

14. wlo
-1

2015-10-29 08:46:55

vonski - Ty nie... Ja dwa razy już wymieniałem ;-) Mój kolega jeździ samochodami do pierwszego przeglądu - po 3 larach od zakupu (znaczy przed przeglądem sprzedaje, bo sam już go nie robi)Każdy ma inne preferencje ;-)

Odpowiedz

13. vonski
2

2015-10-29 08:38:37

@10: co do microSD to się zgodzę, ale bateria? W życiu nie korzystałem z możliwości wymiany baterii.

Odpowiedz

1

2015-10-29 08:32:56

@6... kup sobie powerbank!!!

Odpowiedz

10. ~
-2

2015-10-29 00:20:18

7@ dla każdego lepiej by było gdyby można było wymienić akumulator i zainstalować kartę pamięci. przeszkadzałoby ci gdyby była taka możliwość czy nie pojmujesz tego?

Odpowiedz

9. vonski
1

2015-10-28 22:10:31

Kusi mnie ten 5X, ale nie za takie pieniądze (2200 w przedsprzedaży). Jak zejdzie w okolice 1300-1400zł (więc nieprędko) to może pomyślimy. A tak na marginesie to w pierwszych recenzjach chwalą aparat.

Odpowiedz

0

2015-10-28 21:21:54

Telefon wart max tysiaka, za 2tys. Interes życia.

Odpowiedz

7. Andree
1

2015-10-28 21:19:05

5 dla tych co nie potrzebują karty pamięci i wymienny akumulator aż tak to trudno pojąć ?

Odpowiedz

6. ~Bc
0

2015-10-28 21:08:28

@4 Masz racje. Ja chcialem zrobić prezent córce. Jestem stale wdrodze to dla mnie problem z zasilaniem i SD.

Odpowiedz

5. ~
-4

2015-10-28 20:58:58

a dla kogo on jest?

Odpowiedz