DAJ CYNK

Relonch Camera - etui z "lustrzanką"

17.09.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2210

Ważne 0

0

Relonch Camera zaprezentował prototypowe etui na iPhone'a, z aparatem fotograficznym o "lustrzankowym" sensorze APS-C i jasnym obiektywem.

Relonch Camera zaprezentował prototypowe etui na iPhone'a, z aparatem fotograficznym o "lustrzankowym" sensorze APS-C i jasnym obiektywem.Dodatkowe "plecki" do iPhone'a 5, 5s lub 6 kosztować będą 499 dolarów. Za ich sprawą będzie można wykonywać zdjęcia jakości tych w magazynach mody - zapewnia producent w komunikacie.

Na stronie Relonch Camera niestety brakuje wielu szczegółów technicznych dotyczących akcesorium. Wiemy tylko, że dostaniemy sensor w standardzie APS-C, obiektyw o jasności F/2.0 i możliwość przesyłania zdjęć za pomocą Wi-Fi i Bluetootha. Tych ostatnich nie będzie trzeba przy tym konfigurować - po umieszczeniu telefonu w obudowie zestaw jest gotowy do pracy, a iPhone dodatkowo ładuje się przez złącze Lightning.

Trochę mniej optymistyczny jest akapit dotyczący tego, że duża liczba megapikseli nie ma sensu, bo na Instagramie i tak zdjęcia mają rozdzielczość 0,4 Mpix. Producent twierdzi, że wolał skupić się na fotografii, a nie na specyfikacji technicznej i niestety nie wróży to pełnego wykorzystania potencjału matrycy APS-C.

Na finalną specyfikację trochę poczekamy - sprzedaż urządzenia ruszyć ma dopiero pod koniec przyszłego roku.

Źródło tekstu: Relonch Camera, wł

Komentarze
Zaloguj się
5. ~lol...
0

2014-09-17 14:37:12

@Sig no jak to jaka grupa ? ->"kupić za wszelką cenę i odłożyć na półkę do reszty igadżetów"

Odpowiedz

4. Sig
0

2014-09-17 09:54:31

@2 - nie zrozumiałeś. Taka osoba nie potrzebuje takiej nakładki. Tutaj próbuje się sprzedać coś, co uczyni telefon niby-profesjonalnym aparatem (nie podając kluczowych danych technicznych), podczas gdy każdy, który potrzebuje aparatu do chociażby śladowo profesjonalnych rzeczy, nawet na ten wynalazek nie spojrzy. Z drugiej strony zwykły "ludź" w zupełności będzie zadowolony z możliwości aparatu w telefonie bez tej nakładki. Stąd moje pytanie - dla kogo taki wynalazek jest, bo idąc twoim tokiem rozumowania to jest coś, co ma twoje Tico zmienić może nie w S-klasę, ale jakiegoś Passata... Im więcej gadżetów tym lepiej, mnie po prostu ciekawi grupa docelowa i zastosowania, bo nie potrafię sobie jej wyobrazić.

Odpowiedz

0

2014-09-17 09:30:59

@2 Bo na Mercedes S klasa lub bmw 7 nie ma grupy docelowej wśród osób poszukujących aut dostawczych. A właśnie taki sens ma to "etui".

Odpowiedz

2. ~Lol
0

2014-09-17 08:55:06

@1 ktos kto uznaje daewoo tico lub fiata pande za idealne auta rowniez uwaza ze mercedes s klasa lub bmw 7 jest produktem na ktorego nie ma grupy docelowej bo kto by cos takiego kupil...

Odpowiedz

1. Sig
1

2014-09-17 08:39:25

zastanawia mnie dla kogo, dla jakiej grupy ludzi jest taki produkt. Ja jej nie widzę.

Odpowiedz