DAJ CYNK

Razem Bardziej - do wybranych smartfonów Samsung dorzuca głośnik lub słuchawki Marshall

13.08.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2664

Ważne 0

0

Razem Bardziej to nowa promocja firmy Samsung, w ramach której zakup wybranych smartfonów Galaxy premiowany jest jednym z urządzeń firmy Marshall.Razem Bardziej to nowa promocja firmy Samsung, w ramach której zakup wybranych smartfonów Galaxy premiowany jest jednym z urządzeń firmy Marshall.

Głośniki Marshall Killburn i Marshall Acton lub bezprzewodowe słuchawki Marshall Major III BT to urządzenia, które czekają na uczestników nowej promocji Razem Bardziej, organizowanej przez firmę Samsung. Aby skorzystać z oferty należy kupić i aktywować wybrany smartfon z serii Galaxy, pobrać specjalny kod dostępny w aplikacji Samsung Members i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Promocję Razem Bardziej można łączyć z ofertą Odkup Samsung, w ramach której klienci mogą odsprzedać stary smartfon i zyskać specjalny bonus od firmy Samsung.

Promocja trwa od 9 sierpnia do 30 września i obejmuje urządzenia Galaxy S9, Galaxy S9+, Galaxy A8 (2018), Galaxy A6 i Galaxy A6+, kupione u autoryzowanych partnerów handlowych firmy Samsung. Lista partnerów biorących udział w promocji dostępna jest w regulaminie i na stronie www.razem.samsung.pl. Wyjątkiem jest Samsung Galaxy A6. Promocja na ten model smartfonu, kupiony w salonie dowolnego z operatorów telekomunikacyjnych potrwa do 12 października.

Zobacz: Regulamin Promocji "Razem Bardziej"
Zobacz: Regulamin Promocji "Razem Bardziej z Samsung Galaxy A6"

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na stronie www.razem.samsung.pl.

Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy S9+
Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy A8 (2018)
Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy A6+

Źródło tekstu: Samsung

Komentarze
Zaloguj się