DAJ CYNK

Przyszłe smartfony ZTE nie będą miały interfejsu Nubia UI

02.03.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3641

Ważne 0

1

Smartfony ZTE Nubia przeznaczone na globalny rynek będą korzystały z domyślnego interfejsu Androida, co ułatwi ich regularne aktualizowanie - dowiedział się grecki portal TechValue od przedstawiciela chińskiego producenta podczas MWC 2018.Smartfony ZTE Nubia przeznaczone na globalny rynek będą korzystały z domyślnego interfejsu Androida, co ułatwi ich regularne aktualizowanie - dowiedział się grecki portal TechValue od przedstawiciela chińskiego producenta podczas MWC 2018.

Użytkownicy smartfonów Nubia narzekają na brak aktualizacji do nowszych wersji systemu Androida w przypadku wielu urządzeń tej marki. Fakt ten nie pozostaje niezauważony także dla władz firmy ZTE, które są świadome istnienia problemu i chyba znalazły rozwiązanie. Przedstawiciel chińskiego producenta powiedział portalowi TechValue.gr, że przyszłe smartfony firmy przeznaczone na rynek globalny będą pozbawione interfejsu Nubia UI (pozostanie on na urządzeniach sprzedawanych w Chinach).

Takie działanie ma przyspieszyć aktualizowanie systemu w smartfonach marki Nubia. Pomocny w tym będzie Project Treble, który został wszyty w Androida Oreo właśnie w tym celu.

Zobacz: Google: Project Treble również dla starszych urządzeń

Źródło tekstu: TechValue.gr, wł

Komentarze
Zaloguj się
2. ~ReVoLTE
0

2018-03-03 06:01:59

Ale tak szczerze powiedziawszy, czy nubia jest lepsza od xiaomi? Planuję kupić chińczyka, bo wiem, że mają tani i dobry sprzęt ale zastanawiam się nad wyborem marki jeszcze

Odpowiedz

1. ~Max NUBIA Fan
0

2018-03-02 22:22:09

Szkoda! Interfejs Nubii jest super. Chyba najlepszy jaki miałem kiedykolwiek.Pragnę przypomnieć że to marka NUBIA (ZTE) wprowadziła pierwszy bez -ramkowy smartfon (Z9), ...Samsung był drugi.Również NUBIA pierwsza w swojej nakładce miała możliwość podziału ekranu na dwie części! Do tej pory jest to najlepsze dzielenie ekranu który umożliwia działanie na dwóch ekranach obojętnie jakich dwóch aplikacji! Cudo!Poza tym oprogramowanie boków ekranu jest rewelacyjne! Polecam Z7max,Z9,Z11,Z17,Z17S ...wszystkie te modele po kolei mam i każdy z nich jest rewelacyjny. Co jakiś czas są aktualizacje i naprawdę nie ma na co narzekać. NUBIA może nie od razu ale sukcesywnie aktualizuje Androida ...nawet w dużo starszych (moim zdaniem w dalszym ciągu rewelacyjnych) modelach!!!

Odpowiedz