DAJ CYNK

Przykładowe zdjęcia i film nagrany Galaxy Note9

17.08.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4060

Ważne 1

1

Rozpoczęliśmy testy Samsunga Galaxy Note9. Zanim pełna recenzja będzie gotowa, postanowiliśmy opublikować kilka zdjęć i film, wykonane aparatem tego smartfonu.Rozpoczęliśmy testy Samsunga Galaxy Note9. Zanim pełna recenzja będzie gotowa, postanowiliśmy opublikować kilka zdjęć i film, wykonane aparatem tego smartfonu.

Samsung Galaxy Note9 ma ten sam aparat fotograficzny, jak Samsung Galaxy S9+. Jedną z nowości jest tu dodanie "inteligentnego" wybierania scenerii, których Note9 rozróżnia 20. A to wszystko pomimo braku wspomagania ze strony procesora sieci neuronowej, czego możemy doświadczyć między innymi w urządzeniach Apple'a i Huaweia.

Jak wytwór Samsunga radzi sobie z rejestrowaniem otaczającego nas świata postaramy się pokazać w naszej pełnej recenzji modelu Galaxy Note9. Zanim to jednak nastąpi, postanowiliśmy już teraz pokazać kilka zdjęć oraz film, które udało nam się zrobić testowanym urządzeniem. Można je obejrzeć na podlinkowanej poniżej stronie.

Zobacz: Samsung Galaxy Note9 - czy warto kupić? - przykładowe zdjęcia i film nagrany telefonem

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
0

2018-08-18 11:22:35

Filmik nie pokazuje niczego specjalnego, w ruchu miejskim można by było pokazać wiecej zalet aparatu. Na pewno nagranie nie zachęci do kupna.

Odpowiedz

3. LuiN
0

2018-08-18 10:59:50

@2, ViNYL - dlatego wolę określenie recenzent sprzętu niż tester ;-) Lipy z Note9 raczej nie będzie. Jak i przesadnego efektu wow - za dużo tu powtórzeń. Jak już ktoś musi mieć flagowego Samsunga, to jest to dobry moment na S9/S9+.

Odpowiedz

2. ViNYL
0

2018-08-18 10:56:23

Kasy mogli na nich nie pozalowac, ale pytanie czy procedura testowa jest poprawna i czy testerzy sie jej trzymaja. Tester to tylko taka małpka co sie ma trzymac okreslonego scenariusza.

Odpowiedz