DAJ CYNK

Przedsprzedaży BlackBerry Key2 ciąg dalszy. Rozpoczęły się zamówienia w USA

30.06.2018

Dodane przez: Ta_Monika

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2737

Ważne 2

0

Po niemalże miesiącu od premiery i niecałych dwóch tygodniach od rozpoczęcia przedsprzedaży w Chinach, ruszyły zamówienia na najnowsze dziecko BlackBerry w Stanach Zjednoczonych. Telefon, będący jednym z niewielu rozwiązań dla użytkowników ceniących zarówno fizyczną klawiaturę jak i możliwości smartfonów na Androidzie do regularnej sprzedaży trafić ma w lipcu.Po niemalże miesiącu od premiery i niecałych dwóch tygodniach od rozpoczęcia przedsprzedaży w Chinach, ruszyły zamówienia na najnowsze dziecko BlackBerry w Stanach Zjednoczonych. Telefon, będący jednym z niewielu rozwiązań dla użytkowników ceniących zarówno fizyczną klawiaturę jak i możliwości smartfonów na Androidzie, do regularnej sprzedaży trafić ma w lipcu.

Zamówienia na Key2 składać można za pośrednictwem Amazon oraz portalu Bestbuy. W obu sklepach dostępna jest wersja czarna i srebrna, nie ma również różnic w cenie - za telefon przyjdzie zapłacić 649,99 dolarów, co daje, przy obecnym kursie, około 2500 złotych. Standardowa sprzedaż rozpocznie się 13 lipca.

Co zatem oprócz klawiatury posiada Key2? Dotykowy ekran o przekątnej 4,5 cala i rozdzielczości 1080 x 1620 (co daje proporcje 3:2), dwuobiektywowy aparat fotograficzny 12MP + 12MP, przedni natomiast ma 8MP. Jak chodzi o pamięć i podzespoły to zastosowano chipset Snapdragon 660, ośmiordzeniowy procesor Kryo 260, 6 GB pamięci RAM i 64GB pamięci wbudowanej, możliwej do rozszerzenia z użyciem karty pamięci oraz baterię 3500mAh. Produkt wart swojej ceny? Czekam na Wasze komentarze.

Zobacz: Rozpoczęła się przedsprzedaż BlackBerry Key2 w Chinach
Zobacz: Google dodaje nowe urządzenia do listy rekomendowanych biznesowi
Zobacz: BlackBerry Key2 debiutuje w Nowym Jorku
Zobacz: BlackBerry Key2 wejdzie na rynek o wiele szybciej niż KeyOne rok temu

Źródło zdjęć: tapscape.com

Źródło tekstu: crackberry.com, wł

Komentarze
Zaloguj się