DAJ CYNK

Przedsprzedaż Xperii XZ2 z konsolą PS4 Slim

12.03.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2673

Ważne 5

2

Jak Sony zrobi przedsprzedaż, to czapki z głów. Wartość prezentów rośnie z roku na rok, a tym razem jest nim konsola PlayStation 4 Slim.



Jak Sony zrobi przedsprzedaż, to czapki z głów. Wartość prezentów rośnie z roku na rok, a tym razem jest nim konsola PlayStation 4 Slim.

Co prawda firma Sony dodawała już wartościowe prezenty do przedsprzedaży smartfonów Xperia, jak choćby słuchawki o wartości powyżej 1000 zł, to jednak konsola PS4 zdecydowanie bardziej przemawia do wyobraźni.

Zestaw składający się ze smartfonu oraz konsoli PS4 Slim 500 GB (z trzeba grami PlayLink) kosztuje 3599 zł. Wysyłka smartfonów wystartuje 10 kwietnia. Przedsprzedaż jest prowadzona m.in. przez sklepy z elektroniką, takie jak Media Markt, Saturn czy x-kom.

Dane telefonu Sony Xperia XZ2
Zobacz dane techniczne Sony Xperia XZ2 na TELEPOLIS.PL

Zobacz: [Aktualizacja] MWC2018: Sony prezentuje Xperie XZ2 i XZ2 Compact
Zobacz: MWC2018: smartfony Sony Xperia XZ2 w rękach TELEPOLIS.PL

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~asd
1

2018-03-12 17:33:55

@1 to co pisze przyprawia mnie o skurcze żołądka oczywiście ze śmiechu koleś, mówisz że szykowałeś się do kupna sprzętów za 3399zł a cena 3599zł jest dla ciebie zaporowa? 200zł różnicy tak ciebie odrzuca?! hahaha człowieku proszę nie ośmieszaj się :D

Odpowiedz

15. septum
0

2018-03-12 15:51:20

Drogie i nijakie.

Odpowiedz

14. ~Koro
0

2018-03-12 15:47:13

10, akurat na urodziny moje :D Szkoda tylko, że telefony mnie nie porywają, bo promocja całkiem spoko :/

Odpowiedz

13. dawekwiec
0

2018-03-12 15:40:27

bez kitu, zgodze sie z komentarzem wyzej, kiedys jak sie mialo sony to sie mialo dobry telefon, teraz niestety nawet nie wzialbym pod uwage, ale kto wie, na pewno znajdzie swoich wielbicieli

Odpowiedz

12. ~
0

2018-03-12 13:00:24

Kiedyś Sony to była firma i robiła dobre sprzęty. Ale niestety ostatnie dobre Sony skończyło się na modelu Z1 który był innowacyjny i zostawiał konkurencję w tyle. Później były już tylko odgrzewane kotlety aż do teraz

Odpowiedz

11. ~sb
-1

2018-03-12 12:35:18

@10Dziad dworcowy/ idiota. Bardzo mi sie podoba twoj nik i komentarz.

Odpowiedz

10. ~Dziad dworcowy
0

2018-03-12 12:05:42

@5 prestiż to będziesz miał w gaciach, dopiero jak podrośniesz.Sony kiedyś potęga a tera... Tak jak wszystko inne

Odpowiedz

9. ~
0

2018-03-12 11:25:56

5. To kup iPhone i nie zawracaj d*py.

Odpowiedz

8. tMati
0

2018-03-12 11:01:18

@1 Poczekaj na Nokię 9, jeśli nie zaszaleją z ceną, to może być niezły telefon.

Odpowiedz

7. Filip
1

2018-03-12 10:57:54

Dziwne zjawisko, przedsprzedaż telefonu. Jakby miało zabraknąć.Przy okazji, XZ1 Compact w końcu Sony udostępniło w Polsce w normalnej (poza Plusem) sprzedaży?

Odpowiedz

6. mlody_pelikan
0

2018-03-12 10:01:03

Ale on brzydki.

Odpowiedz

5. ~wacek
-2

2018-03-12 09:57:56

@1). Za tą cenę to i ja bym wolał kupić iPhone’a, a nie jakiegoś tam niszowego Sony , przynajmniej prestiż:-D

Odpowiedz

4. ~Olek
-1

2018-03-12 09:55:30

Cena zawyżona ,do tego odnowiona konsola w cenie @ orson_dzi jak dla Ciebie taki szajs robi wrażenie to gratuluje.

Odpowiedz

3. ~MQ
0

2018-03-12 09:53:51

@2: mam Note 8, jakoś bardziej do mnie przemawia niż stricte chińskie wynalazki :)

Odpowiedz

2. ~
0

2018-03-12 09:52:31

1. To kup ksajomi.

Odpowiedz