DAJ CYNK

Przedsprzedaż Xperii XZ2 oraz XZ2 Compact w Europie

08.03.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5159

Ważne 4

3

W Polsce przedsprzedaż najnowszych flagowców Sony ruszy za cztery dni. Ale w niektórych krajach europejskich rozpoczęła się już dzisiaj.



W Polsce przedsprzedaż najnowszych flagowców Sony ruszy za cztery dni. Ale w niektórych krajach europejskich rozpoczęła się już dzisiaj.

Przedsprzedaż ruszyła na następujących wersjach Amazonu: francuskiej, niemieckiej, włoskiej, hiszpańskiej oraz brytyjskiej. Ceny nie odbiegają od tych, które wcześniej zapowiadano. Brytyjczycy powinni jednak czuć się zasmuceni: nie mogą zamówić w przedsprzedaży telefonu w kolorze różowym. Na osłodę mieszkańcy Albionu dostali możliwość zakupy wersji obsługującej dwie karty SIM. Ceny są następujące 699 GBP/799 EUR za XZ2 oraz 529 GBP/599 EUR za XZ2 Compact.

Brytyjczycy otrzymają swoje urządzenia dzień wcześniej niż mieszkańcy Europy kontynentalnej. W Zjednoczonym Królestwie oficjalne wejście do sprzedaży nastąpi bowiem 5 maja.

Źródło tekstu: xperiablog, wł

Komentarze
Zaloguj się
18. ~soniakkowsky
0

2018-03-09 16:03:15

Xz1 compact jego cena leci na łeb na szyję. Srebrny już za 1600zł. Xz2 compact będzie kosztował 2599zł

Odpowiedz

17. Isand
1

2018-03-09 12:38:24

@16 - XZ1 Compact ma 4,6

Odpowiedz

16. ~ziutasek
0

2018-03-09 11:07:49

Compact 5" ... czyli nadal jedyna opcja na rynku to jabcok SE

Odpowiedz

15. Pragmatyk
0

2018-03-09 10:38:11

Że też nie dadzą XA2 compact i L2 compact, czyli compact w niższych segmentach.

Odpowiedz

14. ~Ktoś tam
0

2018-03-09 10:28:29

@11, no wiem - usuwacie na bierząco chamskie komentarze, tylko że ten człowiek wie co robi i nie pisze po chamsku, a raczej trzeba usuwać właścicieli nicków którzy sie wkurzają i w końcu bluzgają.U was też są jego posty.Tak że będzie pracowicie...;-)

Odpowiedz

13. ~Xxx
0

2018-03-09 10:23:34

Pewnie będzie powtórka z rozrywki jak z XZ Premium i aparatem, który robił zniekształcone zdjęcia. Producent wypiął się na użytkowników twierdząc, że nie potrafią robić zdjęć by po roku wypuścić aktualizację, która rozwiązuje problem. Nigdy więcej Sony

Odpowiedz

12. ~Antyca!m7
0

2018-03-09 10:17:46

11). Jeden user o nicku „Ca!m7” już się przekonał:-D :-D :-D

Odpowiedz

11. LuiN
1

2018-03-09 10:04:39

@10, Tutaj życie stalkera wcale nie jest prostsze ;-)

Odpowiedz

10. ~Ktoś tam
1

2018-03-09 09:49:01

Na GOL zmienili zasady przez pewnego stalkera, który się uwzioł na kilka osób i robił śmietnik

Odpowiedz

9. ~go......l się
1

2018-03-09 09:47:54

To jest piłkarz i pomylił portale.

Odpowiedz

8. ~Ktoś tam
0

2018-03-09 09:45:26

@7 gimnazjum?- a co to takiego?-nie te lata młody człowieczku.Ja żem przyszłem i co mnie zrobio?

Odpowiedz

7. ~
0

2018-03-09 09:34:01

2. Przyszedlem, nie "przyszlem" tumanie po gimnazjum.

Odpowiedz

6. ~
1

2018-03-09 09:33:11

To poczekam do 5 maja i kupie XZ2 Compacta taniej niz teraz.

Odpowiedz