DAJ CYNK

Przedsprzedaż Xperii XZ Premium z bombową niespodzianką

14.04.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7234

Ważne 5

6

Polski oddział Sony zapowiedział przedsprzedaż flagowej Xperii XZ Premium. Znamy cenę.





Polski oddział Sony zapowiedział przedsprzedaż flagowej Xperii XZ Premium.

Przedsprzedaż smartfonu ruszy 8 maja. Xperia XZ Premium została wyceniona na 3199 zł, co wypada przyzwoicie na tle flagowców pozostałych firm.

Dane telefonu Sony Xperia XZ Premium
Zobacz dane techniczne Sony Xperia XZ Premium

Sony zapowiada, że niespodzianka związana z przedsprzedażą będzie bombowa jak prawdziwie wiosenna bomba witaminowo-energetyczna. Bombowe niespodzianki niektórym kojarzą się wyłącznie z Samsungiem, ale przypominamy, tam nie było wybuchu, był tylko samozapłon ;-).

Piszcie w komentarzach jaką według Was niespodziankę szykuje Sony, a póki co przekazujemy Wam życzenia świąteczne od zespołu Xperii.

Źródło tekstu: Sony; wł

Komentarze
Zaloguj się
33. ~
0

2017-04-17 17:26:07

Sredniej wielkosci firma, ale pieniadze sa. Ludze moga wiec wybrac jaki chca telefon, od tanich po drogie. Efekt? Wsrod tych, ktorzy wybrali Sony w ciagu ostatnich 2 lat, nie bylo ANI JEDNEGO, ktory by sie nie popsul. Nawet szmelc Samsunga ma wyzsza trwalosc! Sony to padaka, totalny chinski chłam.

Odpowiedz

32. ~Edek
1

2017-04-15 10:53:34

Przerabiałem iPhony, Lg, Samsungi i podiadam teraz Z3. Uważam że Sony nie ma sobie równych. Nie patrzę tu na wygląd bo marginalna sprawa ale sprzetowo/softwareowe sprawy są na najwyższym poziomie. To wyróżnia Japończyków od Koreańczyków i Chińczyków. Wiem teraz jaki smartfon zastąpi moją Z3 ale jak narazie ona i tak śmiga jak trzeba.

Odpowiedz

31. cedrus
1

2017-04-15 00:18:46

Boombastyczny głośnik/głośniki na BT.

Odpowiedz

30. ~jojo
-1

2017-04-14 23:15:01

Dadza gogle VR . albo pada do gier a co dostane jak trafilem

Odpowiedz

29. ~Triest
-1

2017-04-14 20:26:41

Jak na 2017 rok to ta Xperia straszy przestarzałym designem. Na co tam są te stare "lotniska" nad i pod ekranem?

Odpowiedz

28. ~
1

2017-04-14 20:04:51

27. Raczej to ty nie masz pojęcia o czym piszesz.

Odpowiedz

27. ~Ja++
-1

2017-04-14 18:21:41

@25. To mało jeszcze widziałeś.

Odpowiedz

26. ~Ja++
-1

2017-04-14 18:18:55

@13. Wiesz w ogóle co to jest stereo? Malutkie smartfonowe głośniczki, oddalone od siebie o kilka cm to ma niby być stereo? Buuuahahaha To tak jakby powiedzieć o wózku na zakupy, że to pojazd opancerzony :-)

Odpowiedz

25. ~
1

2017-04-14 18:15:13

24. Co w tym wypadku oznacza odgrzewany kotlet bo badzo nie wiem? Nigdzie jeszcze takich podzespołów nie widziałem więc nie wiem o co chodzi

Odpowiedz

24. ~Ja++
-1

2017-04-14 18:13:24

Cena startowa 3199 zł wygląda w miarę przyzwoicie, bo ta Xperia to nudny odgrzewany kotlet, to ile za nią mieliby sobie krzyczeć? :-)

Odpowiedz

23. metrofan
1

2017-04-14 17:59:49

no to słowo bombowy od razu przypomina samsunga

Odpowiedz

22. ~Mpiotrek
0

2017-04-14 16:35:36

Schemat bomby do zrobienia w domu ;)

Odpowiedz

21. ~wizard
1

2017-04-14 15:40:15

oczywiscie bluetooth obslugujacy dwa telefony :) by sluzbowy dzialal wraz z priv dual simem :P

Odpowiedz

20. ~wizard
1

2017-04-14 15:39:18

jak dla mnie to powerbank konkret oraz sluchawka bezprzewodowa bluetooth typu Nokia BH607 i tylko czekam na wersje XZ PREMIUM DUAL. nawet 3600zl moge dac :))

Odpowiedz

19. TomecekGD
-1

2017-04-14 14:26:37

Miętowe dropsy gratis.

Odpowiedz