DAJ CYNK

Przedsprzedaż tegorocznych iPhone'ów może ruszyć 14 września

20.08.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2686

Ważne 1

1

Niemieccy operatorzy komórkowi planują rozpoczęcie przedsprzedaży tegorocznych iPhone'ów na 14 września.Niemieccy operatorzy komórkowi planują rozpoczęcie przedsprzedaży tegorocznych iPhone'ów na 14 września.

Jak podał serwis macerkopf.de, niemieckie telekomy (Deutsche Telekom, O2 i Vodafone) przygotowują się do rozpoczęcia przedsprzedaży, a potem i sprzedaży tegorocznych iPhone'ów. Podawana przez nich data startu przyjmowania zamówień to 14 września 2018 roku. Jeśli data jest prawdziwa, może to oznaczać, że oficjalna prezentacja nowych iPhone'ów mogłaby nastąpić 12 września lub w pobliżu tej daty. Przypominamy, że 12 września 2017 roku Apple zaprezentował iPhone'a 8, iPhone'a 8 Plus i iPhone'a X.

Według tego samego źródła, faktyczna sprzedaż nadchodzących smartfonów Apple'a rozpocznie się 21 września. Czy tak będzie w rzeczywistości, dowiemy się już niedługo.

Wielką niewiadomą pozostaje nadal to, jakie oznaczenia będą nosić nowe iPhone'y. Oczekuję się, że będą trzy wersje smartfonu, w tym jedna z wyświetlaczem LCD i dwie z OLEDEM w dwóch różnych rozmiarach. Smartfony powinny pracować pod kontrolą systemu iOS 12, który do tego czasu powinien się doczekać finalnej wersji.

Zobacz: Złoty iPhone z 2018 roku za 100 tys. funtów
Zobacz: Linia produkcyjna dostawcy Apple - TSMC - zamknięta po cyberataku
Zobacz: Wyniki Apple'a w 2Q2018

Źródło tekstu: macerkopf.de, wł

Komentarze
Zaloguj się