DAJ CYNK

Przedsprzedaż tegorocznych iPhone'ów może ruszyć 14 września

20.08.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2791

Ważne 1

1

Niemieccy operatorzy komórkowi planują rozpoczęcie przedsprzedaży tegorocznych iPhone'ów na 14 września.



Niemieccy operatorzy komórkowi planują rozpoczęcie przedsprzedaży tegorocznych iPhone'ów na 14 września.

Jak podał serwis macerkopf.de, niemieckie telekomy (Deutsche Telekom, O2 i Vodafone) przygotowują się do rozpoczęcia przedsprzedaży, a potem i sprzedaży tegorocznych iPhone'ów. Podawana przez nich data startu przyjmowania zamówień to 14 września 2018 roku. Jeśli data jest prawdziwa, może to oznaczać, że oficjalna prezentacja nowych iPhone'ów mogłaby nastąpić 12 września lub w pobliżu tej daty. Przypominamy, że 12 września 2017 roku Apple zaprezentował iPhone'a 8, iPhone'a 8 Plus i iPhone'a X.

Według tego samego źródła, faktyczna sprzedaż nadchodzących smartfonów Apple'a rozpocznie się 21 września. Czy tak będzie w rzeczywistości, dowiemy się już niedługo.

Wielką niewiadomą pozostaje nadal to, jakie oznaczenia będą nosić nowe iPhone'y. Oczekuję się, że będą trzy wersje smartfonu, w tym jedna z wyświetlaczem LCD i dwie z OLEDEM w dwóch różnych rozmiarach. Smartfony powinny pracować pod kontrolą systemu iOS 12, który do tego czasu powinien się doczekać finalnej wersji.

Zobacz: Złoty iPhone z 2018 roku za 100 tys. funtów
Zobacz: Linia produkcyjna dostawcy Apple - TSMC - zamknięta po cyberataku
Zobacz: Wyniki Apple'a w 2Q2018

Źródło tekstu: macerkopf.de, wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~Bu
0

2018-08-21 12:28:28

@3Ciekawy techniczny temat dlaTELEPOLIS Jaki smartfon lub telefon używałeś?

Odpowiedz

11. Pragmatyk
0

2018-08-21 10:51:24

Szkoda, że nie przeszli na USB-C. Może Iphone SE gen 2 wydany w późniejszym terminie, będzie miał USB-C.

Odpowiedz

10. ~ola
0

2018-08-21 10:30:42

w futerale już nie wiadomo czy masz iphone samsung mante czy xoxo ale ten łał na duszy że wreszcie ma MMS, nie ma uchwytu śmierci za zasięgiem, przypadkowo się nie szpieguje w drodze po bułki i do korpo, no i w kolorze pudrowe złoto koniecznie dopłacę, choc tył etui mam zabudowany.... telefon jak telefon...

Odpowiedz

9. ~
-1

2018-08-21 09:51:31

Przez Was łobuziaki wszystkie posty mi się posklejały- A SIO DO LASU !!!

Odpowiedz

8. ~Anulka
-1

2018-08-21 09:48:15

@3. No to ja teraz dostałam. Jesteśmy zawansowane mam13 lat

Odpowiedz

7. ~ja
1

2018-08-21 09:37:38

3 ` jeżeli nie interesuje ten temat, to nie komentuj bez sensu, bo to tylko świadczy o poziomie Twojej inteligencji :)

Odpowiedz

6. ~Niezgodna7
-1

2018-08-21 09:33:32

Treść wiadomości Hi hi i admin teź dostał hi.hi Brawo @3 !!!

Odpowiedz

5. ~Kris
0

2018-08-21 09:31:38

Na 100 % stanieją wszystkie modele poprzedniej generacji o przynajmniej 100 $ w USA. Więc warto poczekać z zakupem.U polskich operatorów ceny też spadną więc zainteresowani będą mieli w czym wybierać. Apple utrzymuje w sprzedaży stare generacje np. 6s ze względu na relatywnie niską cenę w stosunku do nowych modeli. Nowe i większe modele z serii X2 z OLED pobiją prawdopodobnie znacznie rekordy cenowe to jest aktualnie 1000 $ w USA. Przewiduje się że model X2 z 6,5 calowym ekranem będzie kosztował ok. 1200 $ i odpowiednio w Polsce ok. 6000 zł.

Odpowiedz

1. ~gość
0

2018-09-14 03:54:41 host: c-71-23(...)ast.net

@ Kris , Jak myslisz kiedy ceny pozostach modeli beda mniejsze? Moze sie to zadziac 14/09 ? Czy dopiero po oficjalnym rzucie?

0

2018-08-21 08:27:03

W moje urodziny. Ciekawe

Odpowiedz

0

2018-08-21 02:15:30

Z niecierpliwością czekam na premierę kompaktu;)

Odpowiedz