DAJ CYNK

Profesjonalne filtry do smartfonów NiSi Prosories P1 w Polsce

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1888

Firma Sklep Bez Nazwy wprowadziła na polski rynek nowe filtry kwadratowe do smartfonów marki NiSi.Firma Sklep Bez Nazwy wprowadziła na polski rynek nowe filtry kwadratowe do smartfonów marki NiSi.

Dla entuzjastów fotografii mobilnej: NiSi Prosories P1Uniwersalny zestaw NISI Prosories P1 składa się z dwóch filtrów: kwadratowego polaryzacyjnego oraz połówkowego Medium GND8 (0.9), a także z uchwytu filtrowego z klipsem do mocowania na telefonie. Największą zaletą tego kompletu jest dopasowanie do większości smartfonów, w tym iPhone'ów. System umożliwia zamocowanie dwóch filtrów jednocześnie i jest prosty w montażu oraz regulacji.

Cena zestawu składającego się z dwóch filtrów i uchwytu do 190 zł.

Filtr Nocny do telefonu i neutralny szary o gęstości ND8 (0.9)Kolejną nowością zwiększającą możliwości systemu są dwa dodatkowe filtry: NiSi Natural Night P1 - Filtr Nocny i Filtr Szary Neutralny NiSi Nano IR ND8 (0.9) przystosowane do uchwytu NiSi P1 Prosories. Pierwszy z nich daje możliwość wykonania zdjęć nocnych bez efektu żółtego, zanieczyszczonego światła. Filtr blokuje niektóre widma światła, dzięki czemu staje się niezbędnym narzędziem do astrofotografii. Z kolei drugi, NiSi Nano IR ND8 (0.9), to filtr neutralny szary o gęstości pozwalającej przyciemnić ekspozycję o 3 podziałki przysłony. Tak jak wszystkie filtry kwadratowe marki NiSi tak i te przystosowane do uchwytu P1 Prosories wykonane są z japońskiego szkła optycznego (H-K9L) z powłokami NANO, w fazie produkcji filtry poddane są dwustronnemu szlifowaniu oraz polerowaniu, a powłoki IR eliminują światło podczerwone, dzięki czemu zdjęcia pozbawione są efektu zamglenia.

Oba filtry zostały wycenione na 99 zł.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: PRowokacja PR

Przewiń w dół do następnego wpisu