DAJ CYNK

Procesory Intel w tabletach Lark

24.09.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 17

Ważne 3

0

Lark rozpoczął współpracę z marką Intel. Współpraca ogłoszona została podczas wrześniowych targów Mobility Reseller Days.

Lark rozpoczął współpracę z marką Intel. Współpraca ogłoszona została podczas wrześniowych targów Mobility Reseller Days.

Współpraca obu firm zaowocuje czterema modelami tabletów, które pojawią się na rynku jeszcze w tym roku. W październiku będzie to Lark Ultimate 7i z procesorem Intel Atom Z3520 oraz Lark Evolution 8i. Do końca roku dołączą do nich modele Ultimate 8i i Ultimate 10i 3G z klawiaturą Bluetooth i touchpadem. Na chwilę obecną nie są znane żadne szczegóły dotyczące ich specyfikacji.

To kolejny milowy krok w rozwoju marki Lark. Dzięki współpracy z tak uznanym i godnym zaufania Partnerem, będziemy mogli zaoferować naszym Klientom jeszcze lepsze produkty - mówi Mateusz Gac, prezes Lark Europe S.A.

Cieszymy się niezmiernie, że procesory Intel Atom trafią do tabletów Lark. To bardzo wydajne i jednocześnie energooszczędne układy, które zdążyły zyskać uznanie użytkowników tabletów i specjalistycznej prasy. Aż 4 modele Lark z Intelem oznaczają dodatkowo łatwy i wygodny wybór dla osób poszukujących mobilnego urządzenia bazującego na niezawodnej technologii - dodaje Artur Długosz, reseller channel manager firmy Intel.

Źródło tekstu: Lark, wł

Komentarze
Zaloguj się