DAJ CYNK

[Prima Aprilis] Jabra: Speaker Sneaker to nowa definicja mobilnej technologii dźwięku

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3856

Jabra Speaker Sneaker to trampki wyposażone w wysokiej jakości głośniki zapewniające najlepsze w swojej klasie wrażenia muzyczne, także przy intensywnym ruchu.Jabra Speaker Sneaker to trampki wyposażone w wysokiej jakości głośniki zapewniające najlepsze w swojej klasie wrażenia muzyczne, także przy intensywnym ruchu.

Firma Jabra, specjalista w zakresie rozwiązań słuchawkowych i dźwięku, ogłosiła dzisiaj wprowadzenie na rynek produktu Jabra Speaker Sneaker, czyli pierwszego na świecie głośnika stereofonicznego z funkcją wspomagania głosowego zamontowanego w obuwiu. Odłączane głośniki, według producenta, zapewniają doskonały dźwięk i najlepszą w swojej klasie żywotność baterii, dzięki czemu można cieszyć się muzyką przez cały dzień.

Poprzez wprowadzenie na rynek sneakersów typu push & pop marka Jabra nadaje zupełnie nowego znaczenia pojęciu "mobilnej technologii dźwięku". Wydajne głośniki konferencyjne Jabra zamontowane zostały po obu zewnętrznych stronach sneakersów. Głośniki można odłączyć od obuwia i sparować ze sobą za pomocą Bluetooth, gdy znajdują się w promieniu do 10 metrów od siebie, dla uzyskania dźwięku w jakości stereo.

Głośniki łączą lekką i wygodną konstrukcję z wydajnością baterii zapewniającej maksymalnie 15 godzin pracy urządzenia. Umieszczając buty wyposażone w głośniki na bezprzewodowej powierzchni ładującej Speaker Sneaker Foot Mat można uzyskać dodatkowe 10 godzin muzyki. Ta bezprzewodowa ładowarka w formie maty może być również używana jako wygodny koc do siedzenia w tym samym czasie, na przykład podczas pikniku w parku lub opalania się na plaży czy też w ogrodzie.

Głośniki Jabra zapewniają strumieniowe przesyłanie dźwięku przez Wi-Fi lub Bluetooth, umożliwiając odtwarzanie muzyki ze smartfona, tabletu lub poprzez domowe połączenie internetowe. Tym, którzy korzystają z funkcji głosowych, nowy produkt zapewnia obsługę dla wszystkich głównych asystentów głosowych. Dzięki temu nie tylko dowiemy się jak długo danego dnia będziemy cieszył się słońcem w parku, ale także tego, jak najprościej można się tam dostać.

Odtwarzanie muzyki można spersonalizować za pomocą korektora dźwięku dostępnego po zarejestrowaniu w aplikacji Jabra. Co więcej, nowa funkcja wspomagania tańca ze zintegrowanym akcelerometrem w butach może zostać aktywowana, wysyłając drobne wibracje do lewej lub prawej stopy w oparciu o bity odtwarzanej muzyki. Podczas noszenia butów można regulować głośność poprzez dotknięcie lewej stopy. Jabra Speaker Sneakers posiadają certyfikat IP56 dla ochrony przed wodą i pyłem. Natomiast ich odporna na wstrząsy konstrukcja sprawia, że można z nich korzystać w dowolnym miejscu i czasie.

Nasz Speaker Sneaker dostarcza zupełnie nowych wrażeń dźwiękowych, także prawdziwym melomanom, oraz zapewnia najlepsze mobilne rozwiązanie dostępne na rynku. Zaprojektowany tak, aby mieć go zawsze przy sobie - dosłownie - głośnik przystosowany jest do bycia w ciągłym ruchu. Korzystając z zaawansowanej mobilnej technologii wynosi ją na wyższy poziom pokazując jednocześnie nasze zaangażowanie w rozwój innowacji. Zamień swoje sneakersy w potężną szafę grającą i ciesz się latem pełnym ulubionych dźwięków, a przy tym dyktuj trendy w modzie! Po prostu don't make a fool of yourself" - powiedział Claus Fonnesbech, kierownik działu Earned Media w firmie Jabra.

Funkcje i specyfikacje:

  • głośnik stworzony do słuchania muzyki, prowadzenia rozmów oraz obsługi multimediów,
  • jakość dźwięku Hi-Fi,
  • do 15 godzin pracy baterii,
  • bezprzewodowe ładowanie dzięki unikalnej ładowarce Speaker Sneaker Foot Mat,
  • głośniki push & pop zapewniają dźwięk stereo, gdziekolwiek jesteś,
  • inteligentna interakcja z asystentem głosowym,
  • asystent tańca i personalizacja muzyki za pomocą aplikacji Jabra,
  • certyfikat IP56 przeciw wodzie i pyłowi, wysoka odporność na wstrząsy.

Jabra Sneaker Speaker & Foot Mat są dostępne w wybranych sklepach tylko 1 kwietnia 2018 roku, w sugerowanej cenie detalicznej 699 zł.

Aktualizacja

Powyższa wiadomość oczywiście nie jest prowadziła. Została przygotowana specjalnie przez firmę Jabra z okazji 1 kwietnia. Chociaż, w dzisiejszych czasach... już niedługo możemy faktycznie spotkać podobne gadżety na ulicach, a co gorsza, w autobusach.

Wszystkie pozostałe wiadomości zamieszczone w dniu dzisiejszym są w 100% prawdziwe.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Jabra

Tagi: jabra
Przewiń w dół do następnego wpisu