DAJ CYNK

Prezentacja Moto Z2 Force 25 lipca

13.07.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 15

Ważne 2

1

Motorola Moto Z2 Force zostanie zaprezentowana na konferencji 25 lipca. Flagową cechą modelu ponownie będzie wyświetlacz odporny na uszkodzenia.Motorola Moto Z2 Force zostanie zaprezentowana na konferencji 25 lipca. Flagową cechą modelu ponownie będzie wyświetlacz odporny na uszkodzenia.

Przyznaję, że zdążyłem już pogubić się w ostatnich zapowiedziach i plotkach na temat nowych Motoroli. Wygląda jednak na to, że w końcu mamy pewną informację w postaci zaproszeń rozsyłanych na wydarzenie #hellomotoworld. Na przygotowanej grafice widzimy napis get ready to shatter your expectations, co jest ewidentną zapowiedzią kolejnego smartfonu z dopiskiem Force w nazwie. Ich główną cechą jest szkło Shatter Shield, dzięki któremu ich ekrany trudno uszkodzić. Nie do końca wierzyłem w te właściwości, póki nie miałem okazji dosłownie porzucać modelem Moto X Force. Wrażenia możecie przeczytać w teście tego modelu.

Zobacz: Test telefonu Motorola Moto X Force

Moto Z2 Force pojawiła się ostatnio w benchmarku AnTuTu, dzięki czemu wiemy, że smartfon zaoferuje 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, procesor Qualcomm Snapdragon 835, 4 GB pamięci RAM, podwójny aparat i wsparcie dla modułów Moto Mods.

25 lipca powinniśmy też poznać szczegóły modelu Moto G5S Plus.

Zobacz: Specyfikacja Moto G5S Plus już nie jest tajemnicą

Źródło tekstu: GSMArena; wł

Komentarze
Zaloguj się