DAJ CYNK

Prestigio PSP8500DUO - Windows Phone, pięciocalowy ekran HD i dwie karty SIM za 679 zł

18.07.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5138

Ważne 11

2

Prestigio wprowadził do sprzedaży swój pierwszy smartfon z systemem Windows Phone 8.1 - Prestigio PSP8500DUO. Za 679 zł dostajemy 5-calowy ekran HD, aparat 8 Mpix, dwa gniazda na kartę SIM i warty 159 zł prezent.

Prestigio wprowadził do sprzedaży swój pierwszy smartfon z systemem Windows Phone 8.1 - Prestigio PSP8500DUO. Za 679 zł dostajemy 5-calowy ekran HD, aparat 8 Mpix, dwa gniazda na kartę SIM i warty 159 zł prezent.

Prestigio PSP8500DUO ma 5-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, czterordzeniowego Snapdragona 200 (1,2 GHz), 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, główny aparat 8 Mpix z autofokusem i diodową lampą, przednią kamerkę 2 Mpix, dwa gniazda na kartę SIM (dostępne HSPA+), GPS, Bluetooth 4.0, Wi-Fi b/g/n i akumulator o pojemności 2000 mAh.

Osoby, które zakupią smartfon w dniach od 18. do 27. lipca liczyć mogą na warty 159 zł prezent. W sklepach Komputronik jest to power bank Prestigio PBC01080BK kumulujący 8000 mAh energii (w sklepach X-KOM power bank innego producenta). A zakupy w sieci Sferis zaowocują otrzymaniem bezprzewodowych słuchawek Prestigio PBHS2. Promocyjna cena 679 zł w partnerskich sieciach obowiązuje do 27. lipca. Odbiór urządzeń od 28. lipca.

Źródło tekstu: Prestigio, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~
0

2014-07-19 22:32:02

Pfff, Windows i mistrzostwo, haha! Dobre!

Odpowiedz

12. niki1990
0

2014-07-19 16:59:37

ale brzydkie. być może wersja 9.0 lub 10.0 będzie już otwarta i pozbawiona kafelków. fajnie by było, gdyby wizualnie i funkcjonalnie była podobna np. do windows 7 na pc, bo to jak do tej pory najlepszy system microsoftu. coś takiego na komórki to mistrzostwo świata.

Odpowiedz

11. ~
0

2014-07-19 16:54:29

Kafle są transparentne w WP8.1

Odpowiedz

10. niki1990
0

2014-07-19 16:44:14

a tak nawiasem nie używam programów graficznych, bo zwyczajnie są mi zbędne.

Odpowiedz

0

2014-07-19 16:35:30

nie. po prostu użytkowanie zamkniętych systemów jest katorgą. poza tym kafelki są zwyczajnie brzydkie.

Odpowiedz

8. ~cycc
0

2014-07-19 16:12:55

@nikki1990 bo co, bo aplikacje do obróbki zdjęć na WP są nieco uboższe i nie będziesz mogła sobie wyretuszować ryja na fejsbuczka?

Odpowiedz

0

2014-07-19 15:20:44

parametry są super ale system do wymiany. gdyby był Android, nawet bym się nie zastanawiała. teraz ten telefon nie nadaje się do użytku.

Odpowiedz

6. ~ds
0

2014-07-18 22:58:45

mam tablet z androidem , dostałem sluzbowego iphone 5s , i mam lumie 920 - WINDOWS PHONE MIAZDZY PLYNNOSCIA !!!

Odpowiedz

5. ~cziko
0

2014-07-18 14:34:22

Kurde, liczyłem na niższe ceny

Odpowiedz

4. ~
0

2014-07-18 12:23:01

Tak tanio sprzedają te fony, nic dziwnego, że muszą redukować etaty, skoro nie zarabiają :)

Odpowiedz

3. ~pabloki
0

2014-07-18 12:14:59

wygląda sensownie . obracałem innego prestigio , co prawda na androidzie i dawal rade więc tu też sie spodziewam dobrego efektu.

Odpowiedz

1

2014-07-18 11:36:21

Interesujące urządzenie. No i wiadomo, że sprzęt za te pieniądze z Windows Phone będzie działał płynnie.

Odpowiedz

1. Wiksa11
1

2014-07-18 11:22:44

Wygląda ciekawie, choć poprzedniki tego telefonu wypadły blado. Na plus windows phone.

Odpowiedz