DAJ CYNK

Prestigio MultiPhones debiutują nad Wisłą

07.11.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Prestigio zaprezentował pierwszą w swojej historii linię smartfonów - Prestigio MultiPhones. Trzy modele Dual-SIM pojawiły się już na polskim rynku.

Prestigio zaprezentował pierwszą w swojej historii linię smartfonów - Prestigio MultiPhones. Trzy modele Dual-SIM pojawiły się już na polskim rynku.

Ogrom preinstalowanych aplikacji, dostęp do platformy prestigioplaza.pl, integracja funkcjonalności w obrębie wieloplatformowego pakietu biznesowego, praca w chmurze oraz możliwość odtwarzania i nagrywania programów telewizyjnych - to tylko niektóre z propozycji Prestigio. Na decyzję spółki dotyczącą rozszerzenia oferty o smartfony wpłynęła dobra sprzedaż tabletów, których w ciągu ostatnich 12 miesięcy firma sprzedała w Polsce ponad 70 tys. sztuk.

Obecnie dostępne są trzy smartfony Prestigio. PAP3500 to model podstawowy, aczkolwiek posiadający wydajny procesor o taktowaniu 1 GHz, 3,5 calowy, dotykowy wyświetlacz z opcją multitouch oraz odtwarzacz filmów HD. Cena urządzenia wynosi 499 zł brutto.

Nieco większy, bo czterocalowy wyświetlacz, kamera o rozdzielczości 5 Mpix z funkcją AF oraz system Android w wersji 4.0, to cechy kolejnego z linii smartfonów - PAP4040. Jego cenę producent ustalił na 799 zł brutto.

Z kolei flagowy model PAP4300 cechuje się 4,3 calowym wyświetlaczem z matrycą IPS oraz wersją systemu Android 4.04. Do wyboru są dwa kolory obudowy - grafitowy oraz biały. Cena na sklepowej półce to 999 zł brutto.

Wspólną cechą MultiPhone’ów Prestigio jest obsługa dwóch kart SIM. Producent zapewnia także możliwość aktualizacji oprogramowania do nowych wersji systemu Android.

Źródło tekstu: Prestigio

Komentarze
Zaloguj się