DAJ CYNK

Prestigio Grace X5 - modne 4,7 cala w HD

27.02.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5044

Ważne 3

0

Prestigio zaprezentował smartfon Grace X5 o modnej w tym sezonie przekątnej ekranu wynoszącej 4,7 cala. Wkrótce urządzenie otrzyma Androida 5.0.

Prestigio zaprezentował smartfon Grace X5 o modnej w tym sezonie przekątnej ekranu wynoszącej 4,7 cala. Wkrótce urządzenie otrzyma Androida 5.0.



4,7-calowy "standard" iPhone'a 6 podłapują stopniowo producenci tańszych smartfonów. Tej wielkości ekran można jeszcze bez trudu obsłużyć jedną dłonią, sięgając kciukiem do każdego z narożników ekranu. Co ciekawe, w Prestigio Grace X5 dostajemy za 599 zł nie tylko wygodne gabaryty, ale i rozdzielczość HD (1280 x 720 pikseli), przekładającą się na iphone'owe zagęszczenie pikseli na poziomie 312 ppi (IPS LCD).

Prócz tego smartfon ma: 4-rdzeniowy procesor 1,3 GHz, 1 GB pamięci RAM, dwa gniazda kartę SIM, łączność HSPA, Bluetooth 4.0, 8 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, główny aparat 13 Mpix z sensorem BSI i ledową lampą, przedni aparat 5 Mpix - również z diodową lampą, a do tego akumulator 1800 mAh.

Smartfon pracuje pod kontrolą systemu Android w wersji 4.4. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych - białej i niebieskiej. Upgrade Androida do wersji 5 Lollipop nastąpi na przełomie kwietnia i maja 2015.

Źródło tekstu: Prestigio, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~AndroidP
0

2015-06-03 23:40:35

Miała być na przełomie kwietnia i maja aktualizacja do 5.0 a jest już czerwiec i aktualizacji ani śladu i chyba nie będzie jej wcale :(

Odpowiedz

12. ~jerry
0

2015-03-02 09:41:14

Ruska marka

Odpowiedz

11. ~malypalecbuudy
0

2015-02-28 15:10:48

@9 Ironia i sarkazm pozwalają mi łatwiej znosić przeciwności życia ;D

Odpowiedz

10. ~js
0

2015-02-28 09:25:21

ja mam Presigio 5457gdyby nie oprogramowanie Prestigio, którego nie da się wyłączyć ani odinstalować i martwe piksele, których mam 3 po 6 mcach, oraz przycinki nie byłby zły. Zdjęcia ładne i bateria trzyma 4,5 dnia

Odpowiedz

9. tMati
0

2015-02-27 20:35:09

@1, @7 Przestańcie brać co bierzecie, albo bierzcie więcej...Co ma producent/importer telefonu do pakietu minut lub GB. Jaki sobie starter kupisz /umowę podpiszesz to będziesz taki, a taki pakiet miał. Chyba, że wy z tych, co chcą no limit + 10 GB za 15 zł i iPhona 6+ za 1 zł od operatora.@8 Dlatego mój następny telefon będzie od LG albo jakiś chińczyk.

Odpowiedz

8. ~Takie cacka z Chin za pół ceny
1

2015-02-27 19:06:03

Takie cacka z Chin za pół ceny można dostać. Po co wam nic nie znaczący napis ?

Odpowiedz

7. ~malypalecbuudy
0

2015-02-27 15:15:58

Gdyby miał LTE... I gdyby miał taki sam stosunek procentowy wyświetlacza do przedniego panelu jak w ajfonie (zaraz, ile jest w ajfonie???). Bo jak bedzie się mniejszy to nie biorę. Wiadomo że jak poniżej 65% to się nie bierze, bo to już nie przystoi w tych czasach. No w sumie jakby było 64,5 to bym się jeszcze zastanowił, jakiś wyjątek może zrobił. Bo przecież zagęszczenie jest, jako tako literki się już rozczyta :-) Po chińsku znaczy się ;-) I jak by dali w nim jakiś pakiet interntów, bo by lud się ucieszył, w tym ja. Bo teraz smartfon bez neta? Nie może być! Dajcie ze 2 giba i wezmo, kupio!

Odpowiedz

6. tolep
1

2015-02-27 15:05:27

Co za idioci. 1800 mAh?

Odpowiedz

0

2015-02-27 14:47:17

A jaka cena bendzie ?

Odpowiedz

4. Pi0trek
1

2015-02-27 14:16:23

Pogdybam sobie troche, ale GDYBY miał mniejsze ramki to i wyglądałby lepiej i mial jeszcze wygodniejsze rozmiary, GDYBY miał łącznośc LTE i GDYBY miał troche większa baterie to byłby wręcz idealny smatrfon ze średniej klasy. Jednak mimo tych wad patrząc na cene jest godny uwagi

Odpowiedz

3. ~Joey
0

2015-02-27 13:53:58

@2 Haha właśnie miałem to pisać :D

Odpowiedz

0

2015-02-27 13:52:47

Ad1. Wiesz chociaż o czym ty piszesz?

Odpowiedz

1. ~Baja Faja
0

2015-02-27 13:38:14

Ciekawe czy beda nielimitowane rozmowy w tych telefonach. Powinni przygotowac cos dla nas, zwykłych słuchaczy.Ogolnie telefony fajnie wygladaja, biały kolor dla damy i niebieski dla krola.Ciekawy jestem jak bedzie sie w nim pisac wiadomosci ale przy takich rdzeniach pewnie szybko i nie bedzie sie tnąć.Aparat az 13 megabajtów! Jak na telefon ktory pewjnie nie bedzie kosztowal wiecej niz 2000zł to super. Pewnie bede cykał.

Odpowiedz