DAJ CYNK

Premiera HTC One (M8) z Windows Phone już za tydzień

11.08.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4077

Ważne 3

3

Najlepiej wyposażony smartfon z Androidem od HTC, model One (M8) zaatakuje rynek systemu Windows Phone. Premiera już 19 sierpnia.

Najlepiej wyposażony smartfon z Androidem od HTC, model One (M8) ponownie zaatakuje rynek, tym razem systemem Windows Phone. Premiera już 19 sierpnia.

Pierwsze informacja na temat HTC One (M8) z Windows Phone pojawiły się już pod koniec lipca. Jak się okazuje, wszystkie dotychczasowe plotki okazały się być prawdą. HTC nie zmieniło w swoim flagowym modelu nic oprócz systemu operacyjnego.

Do użytkowników trafi, zamknięty w metalowej obudowie o wymiarach 146,4 x 70,6 x 9,4 i masie 160 gramów, smartfon napędzany czterordzeniowym Snapdragonem 801 taktowany zegarek 2,3 GHz, z 2 GB pamięci RAM i grafiką Adreno 330. Wyświetlacz o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 1080p został wykonany w technologii Super LCD 3 i pokrywa go szkło Gorilla Glass 3. Główny aparat o rozdzielczości 4 Mpix nie zostanie pozbawiony funkcje UFocus znanej z androidowej wersji smartfonu. Apetyt na energię ma zapewnić litowo - jonowy akumulator o pojemności 2600 mAh. Wbudowana pamięć 32 GB będzie mogła być rozszerzona o dodatkowe karty pamięci microSD.

Zmiana systemu operacyjnego nie pozbawi HTC One (M8) aplikacji i funkcji znanych z pierwowzoru. Obok wspomnianego UFocus użytkownicy otrzymają głośniki stereo z funkcją HTC Boomsound i współpracę z etui Dot View. Dodatkowo Windows Phone przyniesie za sobą asystenta głosowego Cortana, który ma być pogromcą Siri.

Premiera HTC One (M8) z systemem Windows Phone zostanie zaprezentowany 19 sierpnia w Nowym Jorku. Dwa dni później smartfon będzie dostępny w amerykańskiej sieci Verizon, a sprzedaż w innych krajach ma ruszyć kilka dni później. Niestety cena nowego gracza na rynku Windows Phone nie jest jeszcze znana.

Zobacz: Test telefonu HTC One M8

Źródło tekstu: WPcentral, wł

Komentarze
Zaloguj się
28. ~
0

2014-08-11 22:57:27

Zaraz na xda bedzie mozliwosc instalacji 2 systemow jak w pamietnym hd2:)

Odpowiedz

27. ~Jacek
0

2014-08-11 21:37:34

@24 No i po co opowiadasz bzdury?Sprawdz najpierw informacje a pozniej zabieraj glos.Po pierwsze Nokia 810 nie dostanie aktualizacji Po drugie HTC 8S tez nie dostanie jak oglosilo HTC(mowa o update1) i nie sadze aby cos sie w tej kwestii zmienilo.Prawdopodobnie Huawei W1 tez nie dostanie bo ma te same pro0blemy co HTC 8S.Rozumiem ze wasz fundamentalizm przeslania wam swiat ale moze kiedys przejrzycie na oczy i przestaniecie wierzy we wszystko co wam powiedza

Odpowiedz

26. ~
0

2014-08-11 18:36:09

@24 Przecież i 8s i 8x dostały WP 8.1, wiem bo sam używam 8s :)

Odpowiedz

25. ~
0

2014-08-11 18:33:03

@24, HTC jak pokazuje, stara się udowodnić, że ich produkty nie dostają aktualizacji do WP8.1 ;) Po ostatnim zamieszaniu z 8s i 8x uważam, że niewielkie szanse na sukces ma model One z WP8 :)

Odpowiedz

24. ~
0

2014-08-11 18:22:50

@Razio1 Każdy telefon z WP przez 36 miesięcy od premiery dostaje aktualizacje, nie zależne czy to HTC, Nokia, czy Samsung.

Odpowiedz

23. ~gość
0

2014-08-11 14:59:57

@22 - zainstalowałem flash - na dolphin nie idzie. Natomiast na firefox beta z google play weeb.tv śmiga jak ta lala. Super.Podaję link skąd wziąłem flash player:

Odpowiedz

22. ~Dupelek
0

2014-08-11 12:02:37

@20 bo obsluguje tylko tę przeglądarkę - Dolphin.HTML5 nawet Chrome i masz wszystko Na ŹYWO

Odpowiedz

21. ~xxxxx
0

2014-08-11 11:57:44

Jest wiele tematów ze trzeba wgrac boat browser albo Mozille ale tylko na dolphine to działa.... wiec nie jak ty weeb.tv nie Możesz obejrzeć jak kazdy ogląda

Odpowiedz

20. ~xxxx
0

2014-08-11 11:51:25

wiadomo flash wgrasz wszędzie alw dobrze dziala tylko z dolphinem... na chrome meczu nie obejrzysz

Odpowiedz

19. ~Dupelek
1

2014-08-11 11:45:41

@16 na Chrome teź jest do pobrania - nie musisz instalować Dolphina. Ta wersja z Dolphina tylko ją obsluguje.

Odpowiedz

18. ~xxxx
0

2014-08-11 11:42:34

Active. tv, fubolhd wszytsko dziala.... w ten sposob

Odpowiedz

17. ~Dupelek
1

2014-08-11 11:37:43

@15 to gratuluję!!!Ja miałem kłopot z www.weeb.tv - Na ŹYWOSukcesów źyczę. A Skype na moim Androidzie 4.4 dobrze się sprawuje

Odpowiedz

16. ~XXxx
1

2014-08-11 11:37:25

Jest instrukcja jak wgrac flash na 4.4 w necie. Potrzebujesz fasha, dolphina i dolpinha jet i wszystko działa. Jak ma sie dwie lewe rece do internetu to niestety. Ja ogladam mecze itd na androidzie 4.4.2

Odpowiedz

15. ~gość
1

2014-08-11 11:01:29

@14- sport, tvp info czy regionalne oglądam na TVP stream i tutaj nie miałem problemów. Filmy oglądam na YouTube i też nie miałem problemów z ich oglądaniem. Inaczej nie próbowałem.

Odpowiedz

14. ~Dupelek
0

2014-08-11 10:42:29

@13 bez tego Flasha nie moźna odbierac wiele stacji TV i innych video. Uratowal mnie HTML5.

Odpowiedz