DAJ CYNK

Premiera Black Shark przyniosła nieoczekiwaną prezentację Xiaomi Mi Band 3

14.04.2018

Dodane przez: Ta_Monika

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7123

Ważne 4

0

Wczoraj odbyła się premiera propozycji dla graczy od Xiaomi - Black Shark. Na prezentacji telefonu nie mogło zabraknąć założyciela i dyrektora generalnego Lei Jun'a. Po mimo wielu rozpraszających, zielonych elementów dopatrzono się na nadgarstku prezesa zegarka, który wydaje się być następcą Xiaomi Mi Band2.



Wczoraj odbyła się premiera propozycji dla graczy od Xiaomi - Black Shark. Na prezentacji telefonu nie mogło zabraknąć założyciela i dyrektora generalnego - Lei Jun'a. Pomimo wielu rozpraszających, zielonych elementów oraz wszechobecnego, nowego logo, dopatrzono się na nadgarstku prezesa zegarka, który wydaje się być następcą Xiaomi Mi Band 2.

W ubiegłym roku Xiaomi potwierdziło, że pracuje nad następcą swojego drugiego zegarka. Patrząc na zdjęcia można zauważyć kontynuację poprzednich projektów Mi Band, można dostrzec też kilka różnic - np. zaokrąglenie wyświetlacza, zachodzące na pasek. Widoczny jest okrągły przycisk znany z poprzedniej wersji Mi Band ale również niewielki wyświetlacz (można założyć, że nadal oszczędny OLED). Zegarek natomiast wydaje się być nieco większy od poprzedników (chociaż ciężko tu o dokładność).

Od 29 marca wiadomo, dzięki oświadczeniu jakie udzielił Huang Wang (dyrektor Huami Technology), że Xiaomi Mi Band 3 zostanie zaprezentowany jeszcze w 2018 roku. Co wiadomo o Xiaomi Mi Band 3? Ma mieć moduł Bluetooth 4.2, wszystko inne jest owiane tajemnicą. Zakładając rozwój linii poprzedników powinien on mieć ekran OLED , czujnik tętna, krokomierz, licznik kalorii i trochę więcej funkcji niż Mi Band 2.

Źródło tekstu: thephonetalks.com, wł

Komentarze
Zaloguj się
21. ~Simon
0

2018-05-04 11:25:46

Opaska to opaska 700zl czy 100zł ma się nijak do profesjonalnego pomiaru tętna. Tam jest ta sama technologia w środku. Proszę się nie oszukiwać, że jest dużo lepiej bo się zapłaciło. Robisz rozgrzewkę przed pomiarami? Nie? No to wynik jest zaburzony. Masz ją dobrze założoną trochę wyżej niż zegarek? Nie? Twój wynik jest zaburzony. Grasz w tenisa? Opaska do pomiaru się nie nadaje.

Odpowiedz

20. tMati
0

2018-04-16 17:11:49

@19 Na początek to i Miband1s da radę. Nie każdy musi wydawać 1k na czujniki, już wystarczy, że dedykowana odzież kosztuje 10x więcej niż przed modą na bieganie.Zaraz mi napiszesz, że jak chcę zacząć biegać, to mi zwykłe nogi odpadną po 5 km i muszę sobie załatwić tytanowe protezy od Garmina.

Odpowiedz

19. ~
-1

2018-04-15 19:05:49

@8 Mowilem zebys porownal i zobaczyl ile kosztuja najtansze opaski sportowe np. garmina (np. 700zl), a nie wyskakujesz mi z 2,5 tys. Mnie jako amatorowi robi roznice, czy spalilem o 500 kalorii wiecej czy mniej. Gdyby mi na tym nie zalezalo, to bym w ogole nie marnowal pieniedzy na zadne zegarki. A dla szpanu to wlasnie kupuja te smartshity - kompletnie im nie potrzebne (nie uprawiaja sportow), wskazania niemiarodajne, ale kupuja, bo taka moda.

Odpowiedz

18. M@jkel
0

2018-04-15 13:09:20

@3: 132 dni? Chyba wyłączony... Mój 1s nie wytrzymuje nawet 2 tygodni.

Odpowiedz

17. sudione
0

2018-04-15 12:56:55

GPS/GLONASS plus łączenie się ze słuchawkami Bluetooth w celu słuchania muzyki, czyli tańszy odpowiednik SAMSUNG/''a Gear Fit 2/2 Pro. Czekamy!;)

Odpowiedz

16. ~Czerwony 7.
-1

2018-04-15 12:53:55

14).xy - serio? Chodzi Ci o wpis nr 4?Nie możesz go ocenić, bo nr 3, i nr 4 pochodzą od innych osób.Nr 4 nie jest też odpowiedzią na samą treść numeru 3.

Odpowiedz

15. ~Andrzej
1

2018-04-15 12:36:35

~Polaczene a masz pewność, że to problem opaski? a może problem fona (mam kilka urządzeń samsunga (nota4, s8) i zawsze jest z nimi coś nie tak, zwłaszcza z antenami - łącznością.

Odpowiedz

14. ~xy
1

2018-04-15 12:13:50

@9: "Wychwycenie" brzmi jak bym na siłę wyszukiwał takich rzeczy, a one po prostu rzucają się w oczy :)@10: Nie podoba mi się, ale trudno bym odnosił się do wszystkich komentarzy. Poza tym od autora tekstu jednak wymaga się więcej.

Odpowiedz

13. ~Praktyczny Znafca :)
0

2018-04-15 11:13:16

Tak przy okazji zapytam. Czy znacie może jakiegoś smartbanda (poza Sony SWR30), który będzie mieć mikrofon i możliwość odczytywania smsów? Przetrzepałem internet i albo nie ma albo mam znaczący problem z czytaniem :)

Odpowiedz

12. Crismon
0

2018-04-15 10:18:49

@11 Poszukaj w dokumentach. Na pewno będą podane punkty serwisowe. Chyba, że zamówiłeś z Chin to wtedy może być problem.

Odpowiedz

11. ~Polaczene
0

2018-04-15 10:12:40

Mi band 2 uzywa moja zona, niestety urzadzenie zrywa polaczenia po BT i praktycznie tylko reset S8 plus pomaga. Czy ktos wie gdzie mozna w PL skontaktowac sie z ich serwisem?

Odpowiedz

10. ~
0

2018-04-15 09:11:19

@5 przyjacielu skomentuj @4. Czy ten styl Ci się podoba - po-.lszczyzna.

Odpowiedz

0

2018-04-15 08:47:23

@5 Dzięki za wychwycenie :)

Odpowiedz

8. ~pro_europa
1

2018-04-15 07:51:51

@7 się znawca odezwał. Mam i jedno i drugie. Fakt, pomiary nie są tak precyzyjne (są naprawdę zbliżone wskazania) , ale czy dla osób, które nie są sportowcami, zawodowcami i ma to aż takie znaczenie? Czy osoba, która amatorsko sobie biega, czy sport uprawia dla zdrowia, musi mieć zegarek treningowy za 2,5 tys. zł? Po co? Dla szpanu "ja mam Garmina"?

Odpowiedz

7. ~
0

2018-04-15 01:29:38

@6 Raczej smartshit. Zobaczcie sobie ile kosztuja najtansze, ale prawdziwe opaski sportowe z czujnikiem tetna od garmina lub polara. A potem porownajcie to z cena tego smartshita, ktory nadaje sie jedynie do wysietlania godziny, bo o jakimkolwiek miarodajnym mierzeniu pulsu nie ma mowy. To sa opaski dla ludzi, ktorzy nie wiedza nawet co to tetno spoczynkowe i ile u nich wynosi, wiec im to nie robi roznicy, ze raz pikaze 60, raz 80 a za chwile 120 siedzac. na klopie.

Odpowiedz