DAJ CYNK

Powermat: 1000 stacji ładowania bezprzewodowego do końca roku

21.06.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 20

Ważne 4

1

Startup Powermat Polska namawia firmy z branży HoReCa do współpracy w celu zaoferowania konsumentom powszechnego dostępu do stacji ładowania bezprzewodowego.

Startup Powermat Polska namawia firmy z branży HoReCa do współpracy w celu zaoferowania konsumentom powszechnego dostępu do stacji ładowania bezprzewodowego.System Powermat ma ponad milion PowerSpotów na rynku amerykańskim, a każdego dnia przybywa 400 nowych. Są one tworzone we współpracy z firmami z branży HoReCa, czyli hotelami, restauracjami i kawiarniami. Startup Powermat Polska chce do końca 2017 roku stworzyć tysiąc miejsc, w których będzie można bezprzewodowo naładować swojego smartfona.

System Powermat to nie tylko punkty ładowania bezprzewodowego, ale także specjalna aplikacja. Daje ona dostęp do zindywidualizowanych promocji oraz informuje o lokalizacji miejsc, w których za darmo można naładować telefon (15% w 15 minut), natomiast właściciel lokalu zyskuje cały system zarządzania relacjami i budowania lojalności swoich smart konsumentów - jak możemy Przeczytać w komunikacie prasowym.

Poprzez PowerSpoty mogę w nowoczesny sposób komunikować się z klientami a dla nich łatwy dostęp do energii to ważny aspekt, na który coraz częściej zwracają uwagę przy wyborze lokalu - powiedział Marek Kościkiewicz, lider zespołu DeMono, właściciel restauracji Basico Zgoda.

Dotychczas firma Powermat Polska skupiała się na współpracy z klientami sieciowymi, teraz przyszedł czas na klientów indywidualnych. Obecnie naszym celem jest popularyzacja rozwiązania i zwiększenie dostępności usługi dla konsumentów. Taki efekt możemy osiągnąć poprzez współpracę z jak największą liczbą przedsiębiorców, dlatego otwieramy się teraz właśnie na nich - powiedział Juliusz Korwin, dyrektor ds. marketingu Powermat Polska.

Miesięczny abonament dla przedsiębiorcy indywidualnego z branży HoReCa ma kosztować około 80 do 150 zł. W ramach abonamentu klienci mogą tworzyć indywidualne plany marketingowe skierowane do swoich konsumentów przy pełnym wsparciu zespołu specjalistów Powermat Polska.

Źródło tekstu: Powermat Polska

Komentarze
Zaloguj się