DAJ CYNK

Potężny Huawei Mulan na pierwszych zdjęciach

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5436

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia smartfonu Huawei Mulan, propozycji chińskiego producenta, która śmiało może konkurować wydajnością z najlepszymi telefonami na rynku.

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia smartfonu Huawei Mulan, propozycji chińskiego producenta, która śmiało może konkurować wydajnością z najlepszymi telefonami na rynku.Telefon ma 5-calowy ekran FullHD, sprzętowe przyciski pod ekranem, 3 GB pamięci RAM, aparat 13 Mpix z diodową lampą i przedni aparat 5 Mpix. Z tyłu urządzenia znalazło się miejsce na spory czytnik linii papilarnych.

Najciekawszą cechą urządzenia może jednak okazać się zastosowany w nim chipset. Jeśli dotychczasowe doniesienia się sprawdzą, będzie nim ośmiordzeniowy Kirin 920 z czterema energooszczędnymi rdzeniami Cortex-A7 (do 1,6 GHz) i czterema bardzo wydajnymi rdzeniami Cortex-A15 (taktowanie do 2 GHz). Wraz z 3 GB pamięci RAM, chipset radzi sobie w benchmarkach z najwydajniejszymi obecnie na rynku Snapdragonami 801, a zdaniem producenta, będzie również wydajniejszy od nadchodzącego Snapdragona 805.

Zobacz: Huawei zaprezentował ośmiordzeniowy chipset Kirin 920

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: weibo, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu