DAJ CYNK

Posh Mobile Micro X S240 - najmniejszy smartfon z Androidem

19.04.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4293

Ważne 5

3

Posh Mobile Micro X, to najmniejszy smartfon z Androidem. Wyposażony został w ekran o przekątnej zaledwie 2,4 cala.

Posh Mobile Micro X S240, to najmniejszy smartfon z Androidem. Wyposażony został w ekran o przekątnej zaledwie 2,4 cala.



Apple pokazało ostatnio światu, że smartfony z możliwie największymi ekranemi nie zawsze są dobrym rozwiązaniem. Posh Mobile Micro X S240 jest przykładem, że nie zawsze jednak warto jest iść w stronę przesadnej miniaturyzacji. Pamięta to zapewne każdy, kto miał okazję używać Xperii X10 mini. Tutaj ekran jest jeszcze mniejszy i ma przekątną zaledwie 2,4 cala. Wyświetla on obraz o rozdzielczości 240 x 432 piksele. Smartfon napędzany jest przez dwurdzeniowy procesor MediaTek MT 6572M taktowany zegarem 1 GHz w parze z 512 MB pamięci RAM. Do tego mamy 4 GB pamięci wbudowanej, główny aparat o rozdzielczości 2 Mpix, przedni o rozdzielczości VGA, akumulator o pojemności 650 mAh i Androida 4.4.



Normalna cena smartfonu, to w ofercie Amazonu 89,99 dolarów, ale obecnie w promocji można go kupić za 49,99 dolarów.

Źródło tekstu: Amazon; wł

Komentarze
Zaloguj się
18. kvasir
0

2016-04-19 19:48:28

Bo nie każdy chce nosić kloca, 2,4 to lekko za małe. 4 cale to tak w sam raz

Odpowiedz

17. orson_dzi
0

2016-04-19 18:58:59

@16 Gdzie jest napisane, że najmniejszy na świecie? Mowa jest o najmnieszym smartfonie (nie telefonie) z Androidem. Jak sam napisałeś masz na myśli zegarki, nie smartfony.

Odpowiedz

0

2016-04-19 18:23:50

Ogarnijcie sie, przeciez to nie jest najmniejszy telefon na Świecie. Tego moze nie wiedziec ktos spoza branzy, ale nie osoba piszaca artykuly, szczegolnie, ze w tytule filmiku z youtube jest "podobno najmniejszy". Najmniejsze to sa chinskie zegarki na Androidzie ze slotem na sim i nawet microSD. Niektore nawet maja wbudowany mikrofon i nie trzeba uzywac bluetootha.

Odpowiedz

15. ~chacha
0

2016-04-19 17:39:22

Ja nadal korzystam z chacha nie powiem czasem mnie denerwuje bo wyrzuca mnie ze stron ale da się przeżyć, podobają mi się BB z qwerty ale są drogie i nigdy nie miałem więc nie wiem jak bym sobie radził z systemem.

Odpowiedz

14. ~Tom
0

2016-04-19 17:09:26

Moim pierwszym telefonem z Androidem był HTC ChaCha z pełną klawiaturą sprzętową i ekranem dotykowym o rozdzielczości 240x320 i bez problemu dało się go używać.

Odpowiedz

13. ~
0

2016-04-19 15:13:28

ja bym go kupił:) do dzwonienia i pisania smsow większego ekranu nie potrzeba a i w razie potrzeby z internetu skorzysta.Lata korzystałem z Sony Ericssonów o podobnym ekranie a nawet z mniejsza rozdziałka, 240 x 320

Odpowiedz

12. ~
0

2016-04-19 15:13:27

ja bym go kupił:) do dzwonienia i pisania smsow większego ekranu nie potrzeba a i w razie potrzeby z internetu skorzysta.Lata korzystałem z Sony Ericssonów o podobnym ekranie a nawet z mniejsza rozdziałka, 240 x 320

Odpowiedz

0

2016-04-19 14:47:44

Coś jak Samsung Champ z 2010 roku.

Odpowiedz

10. adam_per
0

2016-04-19 14:00:31

to stary telefonby niepelnosprawny.org

Odpowiedz

2016-04-19 13:56:46

Sugestia, że iPhone SE się dobrze sprzedaje więc smartphone 2,4 cala nie jest złym pomysłem jest przesadzona.

Odpowiedz

8. ~
0

2016-04-19 13:49:23

Kształt starych Nokii, np. 808 PureView

Odpowiedz

7. Mila89
0

2016-04-19 13:48:23

@5 o rozdzielczości 240 x 432 pikseli a nie piksele...

Odpowiedz

6. ~Prowansja
0

2016-04-19 13:43:49

@1. U Was na wsi by poszedł jak świeże bułeczki?U Nas na wsi nikt by tego nie kupił nawet za 100 zł.

Odpowiedz

0

2016-04-19 13:38:39

@2 240 x 432, dodane do tekstu.

Odpowiedz

4. mpiter
0

2016-04-19 13:32:13

Nie Gionee tylko Elephone Q, 329zł.

Odpowiedz