DAJ CYNK

Polskie Samsungi Galaxy S5 od dziś z Lollipopem

04.12.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 12291

Ważne 8

1

Lollipop lubi Polaków. Najpierw debiutował w LG G3 na polskim rynku, teraz polscy użytkownicy Samsungów Galaxy S5 otrzymują go od Samsunga jako pierwsi.

Lollipop lubi Polaków. Najpierw debiutował w LG G3 na polskim rynku, teraz polscy użytkownicy Samsungów Galaxy S5 otrzymują go od Samsunga jako pierwsi.

Po raz pierwszy Samsung udostępnił tak dużą aktualizację systemu w czasie krótszym niż 31 dni od zaprezentowania przez Google'a finalnej wersji nowego Androida. W tym momencie Android 5.0 Lollipop dla Samsunga Galaxy S5 dostępny jest wyłącznie w Polsce.

Zobacz: Lollipop dla polskich LG G3 już w tym tygodniu

Pierwsze opinie są bardzo pozytywne - to najszybsze, najmniej "lagujące" oprogramowanie jakie do tej pory Samsung zaoferował dla swoich smartfonów z Androidem. Oprócz tego użytkownicy docenią nowe, atrakcyjne wizualnie odsłony aplikacji systemowych, wygodne narzędzie kopiowania prosto z Note'a 4 (tekst i zrzuty ekranu - wraz z historią) czy poprawiony sterownik czytnika linii papilarnych, który istotnie zwiększa skuteczność jego działania.

Aktualizacji dokonać można w trybie OTA poprzez menu telefonu lub z użyciem aplikacji Kies na komputerze. W pamięci wewnętrznej urządzenia musi być przed aktualizacją przynajmniej 950 MB wolnego miejsca.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy S5

Źródło tekstu: SamMobile, wł

Komentarze
Zaloguj się