DAJ CYNK

Polskie ceny Apple Watch

21.09.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3977

Ważne 3

7

W polskim Apple Store pojawi się ceny zegarków Apple Watch. Nie można jeszcze ich jednak zamówić.

W polskim Apple Store pojawi się ceny zegarków Apple Watch. Nie można jeszcze ich jednak zamówić.

Apple oferuje w sprzedaży trzy serie zegarków, z których każda dostępna jest w wariancie z kopertą o wielkości 38 lub 42 mm. Najtańsza jest seria Apple Watch Sport (aluminiowa koperta z paskami z tworzyw sztucznych) - kosztuje 1699 zł za wariant 38 mm i 1949 zł za wersję z większą kopertą. Wybierać można z 12 modeli.



Wyższa półka to Apple Watch - tutaj koperty wykonane są ze stali nierdzewnej. W zależności od dobranego przez klienta paska za wersję 38 mm zapłacimy od 2749 zł do 5249 zł, a za wariant 42 mm od 2999 zł do 5449 zł. Wybierać można z 20 modeli, z paskami ze sportowej edycji, poprzez paski skórzane, aż do bransolet panelowych ze stali nierdzewnej.

Najwyższa półka to zegarki Apple Watch Edition z kopertami z 18 karatowego złota. Opcja 38 mm to wydatek od 47 tys. zł, a za większy 42 milimetrowy wariant wydać trzeba przynajmniej 57 tys. zł. Dostępnych jest 8 modeli, a najdroższy wyceniony został na 80 tys. zł.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
33. ~Darek
0

2015-09-22 14:58:24

Mowę mi prawie odebrało. Dlaczego one są takie tanie ??

Odpowiedz

32. PLANET
0

2015-09-21 19:01:19

Smartuocze (i inne łerebels) są m.in. po to, żeby lepiej monitorować i śledzić użytkowników. Z tego punktu widzenia produkt Apple jest mało praktyczny. Muszą się bardziej postarać. P.S. Czekam na wersję z platyny z czarnymi brylantami, na razie jest za tanio - warto się wstrzymać. Polecam, Pascal Brodnicki.

Odpowiedz

31. ~pabloki
0

2015-09-21 17:37:55

Patek to to nie jest.

Odpowiedz

30. ~Dred
1

2015-09-21 16:58:31

@29 juz nie wkrecaj, nie wkrecaj, bo argument " nie stac Cię" byl modny jakoes 5 lat temu. Nie kazdy jest taki glupi, zeby wydawac gruby hajs na tandetna zabawke.

Odpowiedz

29. ~mis
-1

2015-09-21 15:17:11

Skąd w was tyle agresji? Czyżby dlatego ze was nie stać i zazdrościcie bliźniemu? Ja czekam na ten gadżet bo lubię technologie i dobry design, stać mnie ale kupie najtańsza wersje sport. Dla każdego coś, polityka Apple mi odpowiada.

Odpowiedz

28. ~
1

2015-09-21 13:55:42

Wiecie co jest najgorsze w tych smartwatchach ? że są to jednorazówki, zwykły zegarek jest na wiele lat, a nawet na całe życie a to coś ? w przypadku Android Wear nie będzie zadnych aktualizacji za 1-2 lata, w przypadku Apple 3-4 lata a potem do śmietnika bo nowe aplikacje będa niekompatybilne ze starym system. Producenci znaleźli nową nisze i sposób na wyciąganie kasy od tępych ludzi. Kreują nową potrzebe na posiadanie smartsracza :)

Odpowiedz

27. ~oko
0

2015-09-21 13:23:58

Appel ma już najdroższe pamięci w telefonach a teraz ma najdroższe metale i skóry i plastiki :)

Odpowiedz

0

2015-09-21 13:12:21

@21 - w USA iphone jest mejd in czajna. ;)

Odpowiedz

25. ~Edu
-2

2015-09-21 12:12:29

Jesli kto szuka i chcę kupić już dzisiaj :

Odpowiedz

24. ~
0

2015-09-21 11:58:06

Sony to japońska firma :)

Odpowiedz

23. vonski
1

2015-09-21 11:52:43

Porządne zegarki mają to do siebie, że zazwyczaj wyglądają efektownie, elegancko lub przynajmniej drogo. A od patrzenia na ten produkt krwawią mi oczy (zresztą znalazło by się kilka innych, równie "ładnych" smartwatchy).@8: dlatego IMO najsensowniejszym pomysłem wśród smartwatchy był Gear S Samsunga, bo nie wymagał smarfona i miał slot na kartę SIM. Niestety miał też milion innych spartolonych rzeczy.

Odpowiedz

-2

2015-09-21 11:48:14

21). myślisz, że w Japonii - Sony jest made in China?

Odpowiedz

1

2015-09-21 11:46:13

Kilka dni temu znajoma japonka powiedziala mi, że w Japonii telefony Apple należą do tych najtańszych. Do tych z wyższej półki należą NP xperie. Zupełnie odwrotnie niż w Polsce. No cóż. PS ja nawet gdybym miał te kilkadziesiąt tysięcy złotych to i tak bym nie chciał tej zabawki, która nawet wygląda jak z ChRL...

Odpowiedz

16. ~jarko
1

2015-09-21 11:27:56

@5 A kiedy "nowe otwarcie" tak hucznie zapowiadane przez nowego prezesa T-M.pl na wrzesień? Myślałem już, że przedstawiają nową ofertę. Wszystkie sieci modyfikowały elastycznie ofertę odpowiadając na ruch konkurencji a tamci śpią. Szczególnie jeśli chodzi o pakiety netowe w pre-paid

Odpowiedz

14. p2225
1

2015-09-21 11:15:46

@5ciekawe czy dla polskich klientów będzie to działać :)

Odpowiedz