DAJ CYNK

Polska premiera Huawei Watch

10.11.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6380

Ważne 1

2

Inspirowany stylem tradycyjnych szwajcarskich zegarków Huawei Watch trafia do sprzedaży w Polsce.

Inspirowany stylem tradycyjnych szwajcarskich zegarków Huawei Watch trafia do sprzedaży w Polsce.



Huawei Watch oferuje Snapdragona 400, 1,4-calowy, okrągły ekran AMOLED o rozdzielczości 400 x 400 pikseli (286 ppi), który chroni szafirowe szkło, pulsometr, żyroskop, akcelerometr, barometr i akumulator o pojemności 300 mAh. Całością zarządza Android Wear, który po aktualizacji zapewni kompatybilność nie tylko z Androidem, ale i z iOS-em.

Urządzenie dostępne będzie w trzech kolorach: czarnym, srebrnym i różowego złota. Wygląd tarczy można wybrać z wielu dostępnych wzorów: od klasycznych, przez sportowe, biznesowe, luksusowe, damskie, nowoczesne czy minimalistyczne. Oferta pasków obejmuje bransoletki skórzane w kolorach brązu i czerni oraz bransoletki ze stali nierdzewnej, plecione lub z ogniw połączonych, w kolorze różowego złota i czerni. W łatwy sposób można je wymieniać na dowolny pasek bądź bransoletę o szerokości 18 mm.

Huawei Watch trafi do sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej od 1699 PLN.

Źródło tekstu: Huawei; wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~...
0

2015-11-15 00:59:02

Za tanio.

Odpowiedz

11. toms
0

2015-11-11 19:35:02

Nie kupię, ale wersja z niebieską tarczą bardzo mi się podoba... ;-)

Odpowiedz

10. xander21
0

2015-11-11 19:07:03

Z Szwajcarskimi zegarkami to on nic nie ma wspólnego. Cena zaporowa za niepotrzebny gadżet.

Odpowiedz

9. ~W
0

2015-11-11 12:29:53

Ten zestawik huawei wymiata system!!! chyba sam go wezmę!

Odpowiedz

0

2015-11-11 10:56:00

W Złotych Tarasach był na ekspozycji, bardzo ładny sprzęt. Ale tyle zielonych bym na niego nie wywalił

Odpowiedz

0

2015-11-11 07:48:17

Podniecacie się... to jest przyzwyczajenie do marki (zaczęło się od nieznanej marki Huawei - telefony), a potem ceny w górę innych produktów. Powoli ceny pójdą w górę także dla telefonów. Tak dzieje się ze wszystkim. Jedynie Apple był w sumie drogi od samego początku.

Odpowiedz

6. ~Misiek
0

2015-11-10 21:09:27

@5 - za 4k PLN to można kupić Maurice Lacroix, Gucci albo topowego Luminoksa (jeśli ktoś preferuje ten styl). Mają rozmach....

Odpowiedz

5. ripe
0

2015-11-10 21:02:41

1699 to kosztuje ta najbardziej ch...wa wersja, chińczyk za najdroższą wersję krzyczy 3399 pln. Chyba ktoś na głowę musi upaść żeby tyle kasy na takiego kasztana wydać.

Odpowiedz

4. ~Misiek
0

2015-11-10 19:45:28

To dopiero numer - chiński produkt w cenie szwajcarskiej Grovany lub Adriatiki, droższy niż Emporio Armani. Wybieram Casio Edifice, przynajmniej nie trzeba będzie codziennie ładować.

Odpowiedz

3. ~Tomecek
0

2015-11-10 19:12:35

I oczywiście codzienne ładowanie...

Odpowiedz

2. ~
0

2015-11-10 19:11:55

cena przystępna:)

Odpowiedz