DAJ CYNK

Polska premiera Huawei TalkBand 2

28.05.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2847

Ważne 0

1

Obok polskiej premiery smartfonu Huawei P8, chińska firma zaprezentowała również inteligentną opaskę TalkBand 2.

Obok polskiej premiery smartfonu Huawei P8, chińska firma zaprezentowała również inteligentną opaskę TalkBand 2.

Huawei TalkBand B2, to hybrydowe urządzenie łączące w sobie słuchawkę Bluetooth z inteligentnym zegarkiem i opaską. Chociaż mamy tutaj do czynienia ze słuchawką Bluetooth wkładaną w dodatkową obudowę przymocowaną do paska od zegarka, to w praktyce mówimy tutaj o zegarku z funkcją słuchawki Bluetooth. Wszystko przez fakt, że dotykowy wyświetlacz P-OLED jest cały czas podświetlony, przez co słuchawka włożona do ucha wygląda, przynajmniej w dzisiejszych czasach, co najmniej dziwnie i mocno rzuca się w oczy.TalkBand B2, to przede wszystkim inteligentna opaska monitorująca naszą codzienną aktywność fizyczną i smartwatch pokazujący powiadomienia przychodzące na smartfon użytkownika. Urządzenie zostało wykonane głównie z metalu i będzie dostępne z opaskami w trzech różnych rozmiarach. Wbudowany akumulator ma pozwolić na 5 dni działania na jednym ładowaniu (wliczając w to rozmowy do 6 godzin).

TalkBand B2 będzie dostępny w Polsce w sieciach sklepów Media Markt oraz Euro AGD RTV. Sugerowana cena detaliczna: 699 PLN w wersji standardowej oraz 829 PLN w wersji PREMIUM.

Źródło tekstu: Huawei; wł

Komentarze
Zaloguj się
2. bogie
0

2015-05-28 13:30:55

Szukałem na necie, ale nie mogę znaleźć informacji - to coś wyświetla powiadomienia typu facebook czy wiadomości?

Odpowiedz

1. ~fox35
0

2015-05-28 12:47:34

czekam na alternatywę dla lg watch r mam xperia z3 i samsungowe zegarki nie wchodzą w grę. lg urbane nie ma w Polsce a reszta lipa. moto 360 slabe bebechy. cos warto polecić innego?

Odpowiedz