DAJ CYNK

Polska premiera Honora 9 Lite

22.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5065

Ważne 5

2

Huawei zaprezentował dzisiaj smartfon z czterema obiektywami - Honor 9 Lite. Na wydarzeniu był obecny Kim Jin, niedawno wybrany szef Regionu Europy Centralnej i Wschodniej oraz Państw Nordyckich marki Honor.



Huawei zaprezentował dzisiaj smartfon z czterema obiektywami - Honor 9 Lite. Na wydarzeniu był obecny Kim Jin, niedawno wybrany szef Regionu Europy Centralnej i Wschodniej oraz Państw Nordyckich marki Honor.

Honor 9 Lite to smartfon wyposażony w ekran FullView o rozdzielczości 1080 x 2160 pikseli i przekątnej 5,65 cala, układ Kirin 659 z 8-rdzeniowym procesorem 3 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wbudowanej (wersja z 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wbudowanej nie będzie u nas dostępna). Do tego dostajemy parę podwójnych aparat - 13 i 2 Mpix z tyłu obudowy i taką samą z przodu obudowy. Smartfon pracuje pod kontrolą Androida 8.0 i jest zasilany akumulatorem o pojemności 3000 mAh.

Polska cena smartfonu to 999 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Honor; wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~Roba
0

2018-02-23 19:20:55

@vainglorious - jakość wykonania, jak na tę półkę, oceniam na bardzo dobrą. Za telefon dałem 999 zł w przedsprzedaży, za co dostałem gratis bezprzewodowe słuchawki za 200 zł. Telefon mam w kolorze niebieskim i muszę przyznać, że prezentuje się bardzo dobrze. Syn ma Honora 7x i przy Lite 9 wygląda dość pospolicie. Plusami Honora 7x jest większy ekran, 4 GB RAM i 64 GB pamięci. Kupiliśmy go w Komputroniku za 999 zł. Natomiast Honor 9 Lite wygląda dużo ładniej, ma mniejszy ekran - dla mnie zaleta - no i Oreo na pokładzie. 3 GB RAM i 32 GB pamięci dla mnie to wystarczające parametry.

Odpowiedz

21. ~User8888
0

2018-02-23 17:05:25

@13 Honor 7x to odpowiednik Mate 10 Lite

Odpowiedz

20. dawekwiec
0

2018-02-23 15:32:49

jestem jak najbardziej za, za taki telefon - cena odpowiednia.

Odpowiedz

19. ~vainglorious
0

2018-02-23 14:25:35

@Roba: ech, czyli nie ma co kupować z Azji. Czyli poczekam jeszcze trochę aż się bardziej rozpowszechni u nas. A jak oceniasz jakość wykonania? Równie ok jak Honor 7x?

Odpowiedz

18. ~zenON
0

2018-02-23 12:35:53

Cena dobra jak za takie bebechy, ciekawe jak będzie się sprawował w codziennym życiu...

Odpowiedz

17. Morvius
0

2018-02-23 12:24:44

Potencjał w nim wyczuwam. P8 lite zastąpi pewnie i na długo zostanie z nami. ~ Yoda

Odpowiedz

0

2018-02-23 11:34:29

@15 A no co ci aktualizacje? Masz tu na start najnowszego androida, a taki na przykład Samsung A5 wypuszcza nowy model ze starym androidem.

Odpowiedz

15. YyyYyy
0

2018-02-23 11:22:32

@14 Haiper, Honor? Huawei? no coz, wsparcie pewnie zakonczy sie w chwili otwarcia kartonowego pudelka z telefonem. Niestety ale w chwili obecnej chyba jedynie HMD Global z tymi swoimi Nokiami daje twarde wspaercie, czyli co miesiac security patch oraz do wyzszych wersji. Jesli sie myle prosze mnie poprawic.

Odpowiedz

14. ~Haiper
0

2018-02-23 09:59:14

Ciekawe jak długo będzie wspierane oprogramowanie?

Odpowiedz

13. ~~
0

2018-02-23 09:57:55

@12 Tak trochę Mate 10 lite.

Odpowiedz

12. ~User8888
0

2018-02-23 09:47:25

Odpowiednik którego Huawei/''a?

Odpowiedz

11. ~
0

2018-02-23 06:34:59

lipa

Odpowiedz

10. ~Roba
0

2018-02-23 06:11:34

~vainglorious - z x-komu

Odpowiedz

9. _aston_
0

2018-02-23 05:53:57

Telefon wydaje się bardzo dobry, czyli ekran, łączność, wymiary, wygląd, ale obejrzałem testy zagraniczne ... niestety jakoś wykonania nie powala, a raczej można się załamać je widząc (gdy telefon się łamie, z powodu słabej konstrukcji).Jednak gdyby włożyć do dobrego futerału i uważać jak się go używa to myślę, że byłby spoko.

Odpowiedz