DAJ CYNK

Polscy właściciele LG G6 mogą już zainstalować Oreo

23.05.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10216

Ważne 6

1

Po długich miesiącach oczekiwania, aktualizacja systemu do Androida 8.0 Oreo trafiła do europejskich właścicieli smartfonu LG G6.Po długich miesiącach oczekiwania, aktualizacja systemu do Androida 8.0 Oreo trafiła do europejskich właścicieli smartfonu LG G6.

Najnowsza aktualizacja systemu dla smartfonu LG G6 wprowadza na urządzenie system Android 8.0 Oreo oraz podnosi poziom zabezpieczeń systemowych poprzez instalację wersji datowanej na 1 kwietnia 2018 roku. Najnowsza wersja systemu dla polskich posiadaczy ubiegłorocznego flagowca LG może do niektórych trafić z niewielkim opóźnieniem W takim przypadku można cały proces przyspieszyć, korzystając z aplikacji LG Bridge na komputerze.

Dziękujemy czytelnikowi njkbnh za informację.

Przy tej okazji warto przypomnieć, że użytkownicy smartfonów z Androidem kupionych u operatorów telekomunikacyjnych na ogół muszą się liczyć z opóźnieniem wydania aktualizacji, spowodowanym brandowanym przez operatora softem. Rozpoczęta dzisiaj aktualizacja dotyczy przede wszystkim urządzeń niebrandowanych, pochodzących z wolnego rynku.

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu