DAJ CYNK

Polscy właściciele LG G6 mogą już zainstalować Oreo

23.05.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8184

Ważne 6

1

Po długich miesiącach oczekiwania, aktualizacja systemu do Androida 8.0 Oreo trafiła do europejskich właścicieli smartfonu LG G6.



Po długich miesiącach oczekiwania, aktualizacja systemu do Androida 8.0 Oreo trafiła do europejskich właścicieli smartfonu LG G6.

Najnowsza aktualizacja systemu dla smartfonu LG G6 wprowadza na urządzenie system Android 8.0 Oreo oraz podnosi poziom zabezpieczeń systemowych poprzez instalację wersji datowanej na 1 kwietnia 2018 roku. Najnowsza wersja systemu dla polskich posiadaczy ubiegłorocznego flagowca LG może do niektórych trafić z niewielkim opóźnieniem W takim przypadku można cały proces przyspieszyć, korzystając z aplikacji LG Bridge na komputerze.

Dziękujemy czytelnikowi njkbnh za informację.

Przy tej okazji warto przypomnieć, że użytkownicy smartfonów z Androidem kupionych u operatorów telekomunikacyjnych na ogół muszą się liczyć z opóźnieniem wydania aktualizacji, spowodowanym brandowanym przez operatora softem. Rozpoczęta dzisiaj aktualizacja dotyczy przede wszystkim urządzeń niebrandowanych, pochodzących z wolnego rynku.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
39. ~Mx2018
0

2018-08-10 23:27:39

Brand operatora jest potrzebny jeśli chcecie mieć wifi callig w danej sieci ja mam play i telefon Galaxy s8 i telefon oryginalnie z tmobile zainstalowałem ręcznie soft z z brandem z play i wifi callig jest wcześniej na sofcie z tmobile brak

Odpowiedz

38. ~tomek
0

2018-05-30 12:49:45

a mi sie wydaje ze bateria jak by slabiej trzymala

Odpowiedz

37. kowcio
0

2018-05-25 11:42:44

Mnie teraz najbardziej wkurza wyskakujący komunikat, przy włączaniu i wyłączaniu transmisji danych, że będą naliczone srogie opłaty. Wcześniej tego w ogóle nie było.

Odpowiedz

36. ~Mag
0

2018-05-24 23:10:38

Do minusów po aktualizacji to brak edycji ikon. Miałem powstawiane własne ikony 3d, teraz brak możliwości (chyba że gdzieś ukryli)

Odpowiedz

35. kowcio
0

2018-05-24 21:03:49

Z baterią mam to samo. Ogółem telefon, jak za te pieniądze, jest bardzo opłacalny w zakupie i bardzo wygodnie mi się z niego korzysta. Bardzo lubię oprogramowanie LG, jest dopracowane.

Odpowiedz

34. t r o i p
0

2018-05-24 17:33:43

32,Ja Ogólnie bardzo dobrze oceniam akumulator LG G6,U mnie 2 do 3 dni w trybie mieszanym, a jak się go naprawdę mocno dociśnie to jeden pełny dzień wytrzymuje.

Odpowiedz

33. Micho
0

2018-05-24 17:25:25

A to nie czasami Lg jakiś czas temu wypuszczało aktualizacje jako pierwsze w Polsce?

Odpowiedz

32. ~
0

2018-05-24 17:08:50

@30 a jak ogólnie oceniasz baterię w G6 i cały telefon? zastanwiam się nad nim

Odpowiedz

31. kowcio
0

2018-05-24 16:16:08

Ogółem telefon szybciej działa, najbardziej widoczny jest skrócony czas otwierania ikonki z wiadomościami. Z negatywów, to zresetowaly się domyślnie widgety na pulpicie, oraz ułożenie ikonek.

Odpowiedz

30. kowcio
0

2018-05-24 16:13:45

29: lekko zmienione animacje, lekko odświeżony interfejs, mniejsze ikonki zasięgu, baterii. Po aktualizacji na razie za wcześnie oceniać baterię, ale albo się nic nie zmieniło, albo nieco dłużej trzyma. Ocenię po tygodniu.

Odpowiedz

29. ~
0

2018-05-24 16:00:07

Możecie napisać chociaż szczątkowo co ta aktualizacja przynosi, oprócz innej cyferki w polu ustawień "wersja systemu"?

Odpowiedz

28. t r o i p
0

2018-05-24 13:31:12

No niestety, z tego co się orientuję to np Orange wypuszcza niektóre urządzenia w ogóle bez brandu i te najszybciej dostaną oreo, mimo że wzięte u operatora. I z tego co wiem niektóre LG G6 są właśnie bez brandu. Na oprogramowaniu producenta.

Odpowiedz

27. Robert K
0

2018-05-24 13:26:53

Nie wiedziałem że Play ma takie opóźnienia z innymi słuchawkami. Zbytni optymizm może się przerodzić w rozczarowanie. Dzięki za info. będę z większym dystansem podchodził do tematu.

Odpowiedz

26. t r o i p
-1

2018-05-24 13:25:11

DO TYCH KTÓRZY MAJĄ BRANDOWANE URZADZENIA a nie chcą czekać.Tu jest poradnik jak zrobić Debrand, i wtedy można za pomocą LG bridge dokonać aktualizacji telefonuTylko ostrzegam, robicie to na własną odpowiedzialność!!!!

Odpowiedz

25. t r o i p
-1

2018-05-24 13:16:15

Robert k, nie licz na to, zobacz kiedy oreo dostał niebrandowany Huawei P10, a z brandem Play nie wiadomo kiedy dostanie.To jest efekt brandu jaki play stosuje. Samsung a5 2016 dostał już z grudnia 2017 poprawki zabezpieczeń a w Play nadal z Lipca 2017 pół roku w tyle do producenta.

Odpowiedz