DAJ CYNK

Pogłoski o ekranach OLED we flagowcach Sony nabierają kształtów

14.01.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2461

Ważne 5

1

Pogłoski o tym, że Sony zacznie stosować ekrany OLED w swoich flagowcach pojawiały się już na początku 2017 roku. Jak to w wielkich korporacjach, od pomysłu do zrealizowania upłynęło sporo czasu. Projekt wreszcie nabiera realnych kształtów.Pogłoski o tym, że Sony zacznie stosować ekrany OLED w swoich flagowcach pojawiały się już na początku 2017 roku. Jak to w wielkich korporacjach, od pomysłu do zrealizowania upłynęło sporo czasu. Projekt wreszcie nabiera realnych kształtów.

Pod koniec listopada Japończycy opublikowali ofertę pracy dla specjalisty zajmującego się ekranami OLED w sektorze urządzeń mobilnych. Teraz Sony oferuje już o kilka stanowisk więcej. Nowi pracownicy mają rozpocząć swoje zadania już w lutym 2018 roku.

Sony zamierza również (jeszcze w tym roku) pokazać telefon, który miałby ekran OLED 4K UHD ze wsparciem dla HDR. Jeśli to faktycznie będzie miało miejsce, a zapowiadana rewolucja w sferze wyglądu flagowych Xperii dojdzie do skutku... to będziemy mogli mówić o przełomowym roku dla japońskiej firmy. Więcej informacji powinniśmy poznać podczas tegorocznych targów MWC w Barcelonie.

Źródło tekstu: xperiablog, wł

Tagi: Sony
Komentarze
Zaloguj się
2. ~
0

2018-01-15 00:39:08

Ad1 da się

Odpowiedz

1. ~Hotelarz
1

2018-01-14 22:08:30

Czy ktos wie czy taki ekran bedzie sie dalo wlutowac do mojego Redmi 3s? I czy po w lutowaniu bedzie dzialala agregacja pasm?

Odpowiedz