DAJ CYNK

Podwójna wyprzedaż w szalonych dniach Orange

06.08.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6883

Ważne 24

6

W nowej edycji Szalonych dni Orange klienci zyskują podwójnie, ponieważ wyprzedaż obejmuje również niektóre gadżety.

W nowej edycji Szalonych dni Orange klienci zyskują podwójnie, ponieważ wyprzedaż obejmuje również niektóre gadżety.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach akcji, wszystkie umowy podpisywane są na 24 miesiące. Promocja dotyczy zarówno nowych klientów, jak i osób, które przedłużają umowę lub przenoszą numer z innej sieci. Z oferty ważnej do 13. sierpnia skorzystać można wyłącznie poprzez sklep internetowy Orange.

W promocji znalazły się:

  • Nokia Lumia 1320 w abonamencie za 89,98 zł w zestawie z Power bank Nokia DC-18 w kolorze niebieskim za 149 zł (stara cena 488 zł),
  • Nokia Lumia 925 w abonamencie 89,98 zł w zestawie z Power bank Nokia DC-18 w kolorze niebieskim i obudową do ładowania bezprzewodowego za 99 zł (stara cena 328 zł),
  • Nokia Lumia 635 w abonamencie za 49,98 zł w zestawie ze słuchawkami Nokia Knock w kolorze żółtym, za 69 zł (stara cena 274 zł),
  • LG G2 mini w abonamencie za 89,98 zł w zestawie z kartą pamięci 8 GB za 20 zł (stara cena zestawu 148 zł),
  • HTC One w abonamencie za 129,98 zł w zestawie z oryginalnymi pleckami HTC w kolorze zielonym za 169 zł (stara cena 758 zł),
  • Sony Xperia Z1 Compact w abonamencie za 129,98 zł w zestawie Słuchawkami SONY MDR-V150 za 60 zł (stara cena 558 zł),
  • LG G2 w abonamencie za 129,98 zł za 59 zł (stara cena 579 zł),
  • Nokia Lumia 1020 w abonamencie za 129,98 zł za 139 zł (stara cena 1 139 zł).

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
19. ~OPC
0

2014-08-09 01:42:52

"Promocja dotyczy zarówno nowych klientów, jak i osób, które przedłużają umowę lub przenoszą numer z innej sieci." Ciekawe jak sprawa wygląda z osobami przenoszącymi nr z prepaid Orange na któryś z tych abonamentów. ?

Odpowiedz

18. ~Malta
0

2014-08-08 22:57:38

@17. Lumia 1320 ma większy wyświetlacz, mocniejsze CPU i GPU, jak również potężny akumulator. Natomiast Lumia 925 ma lepszy aparat fotograficzny, z optyczną stabilizacją obrazu. Eh, gdyby tak Lumia 1320 miała taki aparat jak w modelu 925 :-)No cóż, mam czas do 11 sierpnia żeby to jeszcze przemyśleć :-)

Odpowiedz

16. ~Malta
0

2014-08-08 22:09:05

@15. Dzięki za info. Groupon kupiony, tylko teraz nie mogę się zdecydować, czy wziąć Nokię Lumia 1320, czy Nokię Lumia 925, obie są w zestawie z Power bankiem... :-)

Odpowiedz

15. ~Tech-nick
-2

2014-08-08 17:34:15

Jest dobrze, a nawet lepiej!Powyższą obniżkę cen sprzętu można połączyć z aktualnie dostępnym grouponem obniżającym abonament Orange o 20% przez 24 miesiące + 50 zł do wydania na Groupon.pl - Tak więc w sumie wychodzi bardzo dobra oferta.

Odpowiedz

14. ~sucharrr
0

2014-08-07 18:12:21

chyba tylko jednak MNP... ale to działa nie tylko w smart planach II, moja umowa była ze starym smart planem I i jakoś przeszło.

Odpowiedz

13. PLANET
0

2014-08-07 14:16:08

A więc nie ma nawet tego ograniczenia czasowego.. a czy w takim układzie ciągnąc temat dalej, dotyczy to tylko MNP? Rzuciłbyś linkiem do jakiegoś regulaminu?

Odpowiedz

12. ~sucharrr
0

2014-08-07 13:28:05

Można bezpłatnie uzyskać od nich kod na zdjęcie simlocka jeśli umowa była podpisywana z przenoszeniem numeru z innej sieci. I niekoniecznie w przeciągu 14 dni - ostatnio zleciłem wygenerowanie kodu, przy czym umowa była podpisywana w styczniu. Pani w BOK próbowała mi wmówić, że to działa tylko do 14 dni, ale w regulaminie nie ma ograniczenia czasowego, więc w końcu się poddała i załatwiła to dla mnie. Po 2h dostałem kod smsem, działa bez problemu.

Odpowiedz

11. PLANET
0

2014-08-07 11:48:14

@9: wg tego co wiem, po zakończeniu umowy także masz bezpłatne zdjęcie simlocka (w trakcie umowy jest płatne..). W tym przypadku mówię jednak o pierwszych 14 dniach po podpisaniu umowy (na pewno przez sklep Internetowy) - potrzebny jest kontakt z BOKiem (510 100 100 czy tam *100). Zasada jest zapewne promocyjna, ale jedna z tych, które trwają już jakiś czas, tylko się nimi nie chwalą. O powodach zakładania simlocka możemy sobie pogdybać, a do ostatecznej konkluzji i tak pewnie nie dojdziemy, aczkolwiek pomysłów zawsze parę się znajdzie ;) Zdjąć jest je relatywnie prosto - ale nie w każdym przypadku, co pokaże niektórym choćby wizyta w komisie ;)

Odpowiedz

10. ~Bja
0

2014-08-07 00:05:03

Strona wwwnie działa jest komunikat 404

Odpowiedz

9. ~
0

2014-08-06 22:42:13

@8 - na jakiej zasadzie? Pytam, bo naprawdę nie wiem. Zawsze wydawało mi się, że operator zdejmuje simlocka z telefonu (jak go o to poprosimy) po wygaśnięciu naszej umowy, nie wcześniej, a ty tu piszesz o 14 dniach. Na jakiej podstawie? Jeżeli tak prosto je zdjąć, to po co nadal zkładają? O co chodzi?

Odpowiedz

8. PLANET
2

2014-08-06 22:26:04

@up: simlocka zdejmujesz za darmo w ciągu 14 dni. @5: tja, niby tak, ale przedłużasz po roku na kolejne dwa lata i płacisz stawkę standardową, również za abonament (prócz OO).. jak to mówił bodajże Jasio Śmietana (z o zgrozo onetu): "bes sęsu"..

Odpowiedz

7. ~
1

2014-08-06 21:16:02

Nie chcę telefonu z simlockiem nawet za darmo.

Odpowiedz

6. ~blum
1

2014-08-06 17:34:49

109 zl PLAY WSZYSTKO NO LIMIT 3 gb neta HTC 19 zl GG :)

Odpowiedz