DAJ CYNK

Plus: Zmień swój tablet lub telefon w terminal płatniczy

19.10.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8827

Ważne 4

2

Spółka Paymax podpisała umowę o współpracy z Polkomtelem. Rozwiązanie mPOS Paymax umożliwia akceptację kart płatniczych przy użyciu specjalnego czytnika i aplikacji w telefonie lub tablecie.

Spółka Paymax podpisała umowę o współpracy z Polkomtelem. Rozwiązanie mPOS Paymax umożliwia akceptację kart płatniczych przy użyciu specjalnego czytnika i aplikacji w telefonie lub tablecie.Plus wprowadzi urządzenia mPOS do swojej oferty w segmencie B2B i będą one dostępne wspólnie z ofertą usług telekomunikacyjnych. mPOS Paymax ma wszystkie niezbędne certyfikacje VISA i MasterCard oraz jest zgodny z wymaganiami bezpieczeństwa PCI DSS.

mPOS może być ciekawą alternatywą dla małych przedsiębiorców, dla których miesięczny koszt dzierżawy standardowego terminala płatniczego stanowi barierę dla wprowadzenia płatności kartą w puncie sprzedaży.

Klienci otrzymują nie tylko samo urządzenie do przyjmowania płatności, ale również przyjazną w obsłudze aplikację płatniczą, dającą przedsiębiorcy wiele możliwości, m.in. dostęp online do transakcji, ich przeglądu oraz raportowania.

mPos Paymax to niewielkie urządzenie (110 x 70 x 13 mm, masa 100 gramów), które klient otrzymuje na własność, zamiast dzierżawić (na stronie Paymaksu kosztuje 199 zł netto). Akumulator pozwala na 24 godziny pracy przy przyjęciu 300 transakcji lub oferuje nawet 21 dni w trybie czuwania.

Roczna opłata za korzystanie z terminalu wynosi 50 zł netto, a prowizja od transakcji wykonywanych kartą to 1,49%. Terminal łączy się z telefonem lub tabletem za pomocą Bluetootha. Opcjonalnie dokupić można stację dokującą z ładowarką (199 zł netto) czy drukarkę mobilną Datecs (499 zł netto), która pozwala na drukowanie papierowych potwierdzeń transakcji zamiast wysyłanych SMS-em czy na e-mail.

Źródło tekstu: Paymax

Komentarze
Zaloguj się