DAJ CYNK

Play: Xperia Z3 i Xbox One trafiły do oferty podstawowej

08.10.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4621

Ważne 1

2

Sieć Play zaktualizowała swoje cenniki urządzeń. Do oferty podstawowej trafił smartfon Sony Xperia Z3 i konsola Xbox One.

Sieć Play zaktualizowała swoje cenniki urządzeń. Do oferty podstawowej trafił smartfon Sony Xperia Z3 i konsola Xbox One.

Zobacz: Play - rusza przedsprzedaż Xperii Z3
Zobacz: Play: Przedsprzedaż konsoli Xbox One

Oba urządzenia były wcześniej dostępne w ofercie przedsprzedaży. To jedne z droższych pozycji w cennikach Play. Z złotówkę dostaniemy je dopiero w abonamentach za około 200 zł miesięcznie.

Zobacz: zmiany w cenniku urządzeń Play

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
8. ~is
1

2014-10-08 21:52:25

Portal nie zauważył że w Play pojawił się też LG G2 w nowym pomarańczowym kolorze, a SONY E1 jest obecnie z większą baterią. Aż chce się spytać ile P4 płaci za newsa?

Odpowiedz

7. ~3w1
1

2014-10-08 11:09:02

@2 Luk - za 14 zł masz 3w1, czyli miesiąc nielimitowanych SMSów do wszystkich sieci, nielimitowanych połączeń do Play i 100 MB.Jak chcesz pakiet neta w prepaidzie Play to za 9 zł masz 1 GB danych, a za 20 zł jest 3 GB do dyspozycji.

Odpowiedz

6. ~kris
-1

2014-10-08 11:03:37

@3 nie wiem jak w playu wygląda oferta na raty, ale z tego co widze przebitka kosmiczna. W plusie w ofercie ratalnej różnica ceny rozbitej na raty a tej w sklepie jest w wielu modelach dużo niższa a przy lepszych smartfonach równa z tą oferowaną w sklepach.

Odpowiedz

5. ~dan
-1

2014-10-08 10:52:49

@2 cena sklepowa to juz cena z ogromna marżą. wiec nie porównuj cen sklepowych do tych co wychodzi w sieci "jakby NA RATY"... a pozatym pisalem o cenach ogolnie za sprzet... bo PLay podal Ceny smartfonu w ofercie bez promocji: Xbox One 2 369 zł, Sony Xperia Z3 3 019 złto daje do zastanowienia ile w tych ofertach "na raty" jeszcze sie doplaci

Odpowiedz

4. ~Calm7
-1

2014-10-08 10:13:22

2). A co jest w tym pakiecie za 14zł, bo nie wiem? Chodzi Ci o 3w1?

Odpowiedz

3. ~
2

2014-10-08 10:10:38

czemu wszyscy porównują normalną cenę sklepową przy płaceniu od razu do zakupu u operatora tak jakby NA RATY. porównajcie sobie cenę w sklepie przy zakupie na RATY do tego samego sprzętu u jakiegokolwiek operatora. wtedy zobaczycie jaka jest prawdziwa marża.

Odpowiedz