DAJ CYNK

Play wprowadził do oferty deskorolki elektryczne Teslaboards

02.10.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 14363

Ważne 11

5

Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że kolejną kategorią produktów oferowanych przez Play jako alternatywa telefonu będą deskorolki elektryczne Teslaboards.

Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że kolejną kategorią produktów oferowanych przez Play jako alternatywa telefonu będą deskorolki elektryczne Teslaboards.

W ofercie Play pojawia się:

  • Teslaboards Extreme - cena rynkowa 2599 zł,
  • Teslaboards Bamboo Edition - cena rynkowa 2299 zł,
  • Teslaboards City Cruiser - cena rynkowa 2199 zł.



Teslaboards Extreme to deskorolka terenowa, z masywnymi oponami, rozpędzająca się do nawet 40 km/h, z silnikiem bezszczotkowym o mocy 900 W i zasięgiem nawet 40 km na pojedynczym ładowaniu (opcjonalny akumulator LiFePO4 20 Ah; w standardzie akumulator ołowiowy 14 Ah).

Teslaboards Bamboo Edition to deskorolka przystosowana do jazdy po mieście typu longboard z bambusowym, dłuższym deckiem. Zastosowany w niej silnik ma moc 280 W, a standardowo dołączony akumulator LiFePO4 o pojemności 7 Ah pozwala na przemierzenie nawet 15 km. Prędkość maksymalna to 25 km/h.

Teslaboards City Cruiser podobna jest do Bamboo Edition, od której różni się jedynie innym, krótszym deckiem. Moc silnika, maksymalna prędkość i zasięg są takie same. Obie deski mają również ograniczenie masy użytkownika wynoszące 90 kg.

Zmiana kierunku jazdy odbywa się poprzez odpowiednie balansowanie ciałem. Zwiększanie prędkości oraz hamowanie za pomocą bezprzewodowego pilota (ładowany przez port USB). Standardowym wyposażeniem jest latarka, nie zabrakło tez trybu ekonomicznego wydłużającego zasięg jazdy.

Najdroższa z deskorolek (Extreme) kosztować będzie 1 zł w planach od 199,99 zł miesięcznie, najtańszą (City Cruiser) dostaniemy za 1 zł planach od 129,99 zł.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
46. ~gość
0

2018-09-19 14:29:17 host: a6.7c.0(...)rse.com

Te sprzęty są coraz tańsze, zobacz - https://tlp.is/pfayot Ale trudno oczekiwać, że będzie inaczej. Skoro zdobywają one popularność, to będą coraz tańsze, a pewnie również coraz bardziej funkcjonalne. Inaczej nie będzie.

Odpowiedz

45. ~karpik
0

2016-01-18 22:34:37

Mam!! po waszych hejtach i tak kupilem CITI CRUISER, rok temu pierwzy raz widzialem taka deske i chcialem ja miec, przejechane jak na razie 3m-h i przy mojej wadze(ponad 80) i gorkach dosc sporych, temperaturze -15 - 1 ladowanie wystaczylo na 7,7 km, na polbruku daje rade ale tym ulozonym na gladko lub asfalcie jezdzi sie o wiele lepiej, nigdy nie jezdzilem na deskorolce, 30 min nauki na 1 biegu i wrzucilem drugi, od tego czasu nie jezdze na 1 nawet jak ustane odwrotnie do kierunku jazdy, polecam kazdemu kto ma gdize takim sprzetem jezdzic, ja mam promenade przy jeziorze - moge dojechac do pracy lub na silownie i spowrotem :)

Odpowiedz

44. ~Mieeeetek
-1

2015-10-04 20:25:46

niebawem zima , więc może odrzutowe narty :P

Odpowiedz

43. ~Joł
-1

2015-10-04 19:01:35

Kiedy będą trumny????

Odpowiedz

42. ~M
0

2015-10-04 17:21:55

Miało być:

Odpowiedz

41. ~M
0

2015-10-04 17:14:23

To jest moim zdaniem sensowne promo:

Odpowiedz

39. ~Lucjan
-1

2015-10-03 20:02:42

Będą mieli z tego na stanie max. 10 stuk i pewnie w ofercie na zimę.....

Odpowiedz

38. ~
-1

2015-10-03 17:22:43

nie wiedziałem że Play jest juz telesprzedażą

Odpowiedz

37. ~mono
0

2015-10-03 08:43:20

Wolałbym rower albo hulajnogę elektryczna.

Odpowiedz

36. ~podekscytowany
-1

2015-10-03 02:17:59

Kiedy będzie rozrzutnik do łajna...?

Odpowiedz

35. ~Orbimetal
-2

2015-10-03 01:19:24

Ciekawe.....jak przy 40 km/h wbije się w samochód jadący z przeciwnej strony z prędkością 50 km/h to potem dalej mam płacić abonament ? Jesli tak to adres do korespondencji przekaże rodzina. Bo nie wiem gdzie mnie pochowają. Super sprawa taka deska w zamian za tel.

Odpowiedz

34. ~flh
-2

2015-10-02 20:37:06

w Playu niedługo w abonamencie te wypasione japońskie sedesy z muzyczką, automatyczne spuszczanie wody i zapach.

Odpowiedz