DAJ CYNK

Play wprowadza głośniki Harman Kardon by Harman Soundsticks Wireless

29.07.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3133

Ważne 2

8

Sieć Play wprowadza do cenników kolejną alternatywę dla telefonu komórkowego, designerskie, bezprzewodowe głośniki Harman Kardon by Harman Soundsticks Wireless.

Sieć Play wprowadza do cenników kolejną alternatywę dla telefonu komórkowego, designerskie, bezprzewodowe głośniki Harman Kardon by Harman Soundsticks Wireless.



Nowe głośniki 2.1 dostępne są w ofercie Play na Kartę w cenie 819 zł. Za 1 zł dostaniemy je w planach od 79,99 zł miesięcznie, 79 zł kosztują przy abonamencie za 69,99 zł, a 159 zł wraz z taryfą za 59,99 zł miesięcznie. W porównywarkach ofert sklepów internetowych ceny zaczynają się od 799 zł.

Głośniki Soundsticks Wireless firmy Harman Kardon charakteryzują się przede wszystkim przyciągającą uwagę konstrukcją (ze względu na ponadczasowy design sprzęt został umieszczony w Muzeum Sztuki Nowoczesnej MoMA w Nowym Jorku jako stały element ekspozycji). Nowa wersja obsługuje technologię Bluetooth, która umożliwia strumieniowe przesyłanie plików audio. 2.1-kanałowa konstrukcja wyposażona została w 6-calowy głośnik niskotonowy (20 W), osiem pełnozakresowych przetworników oraz łączną moc 40 W.

Zobacz: ceny opisanych głośników w ofertach Play

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
10. felippe
0

2015-07-30 17:26:15

LuiN - a nie lepiej już jakiegoś MacBooka Air lub Retina 13"? Bardziej będzie się wpisywać designersko i pasować do słuchawek i głośników. Swoją drogą takie głośniki pochodzą dłużej niż smartfony. Mój teść Harman Kardonów takich jak te, ale jeszcze na kabelku używa od 7 lat.

Odpowiedz

9. ~kRIS
0

2015-07-30 16:58:40

Ciekawe gdzie Pan "redaktor" znalazł ceny w porównywarkach 799 zł skoro zaczynają się od 559 zł.W abo za 49,99 zł dopłata ponad 220 zł więc co się bardziej opłaci?? Tak samo drogo jak ich telefony, ale gimbaza się pewnie skusi....

Odpowiedz

8. ~don
-1

2015-07-30 13:40:05

Wolałbym jakaś pozadna obniżkę telefonów.

Odpowiedz

7. LuiN
1

2015-07-30 09:14:02

6, Wiksa11, podpytam przy nadarzającej się okazji. Z tego co widzę, aktualnie ma je tylko T-Mobile w postaci zestawów all-in-one. No i tylko w ofercie internetowej.

Odpowiedz

6. Wiksa11
1

2015-07-30 09:07:32

5@ To samo chciałem napisać.LuiN a nie pytałeś może o komputery stacjonarne? :)

Odpowiedz

5. LuiN
2

2015-07-30 08:55:06

4, Red_PL - jeśli ktoś już ma porządny smartfon, to alternatywa w postaci konsoli czy głośników jest całkiem niegłupia. Firma może tym sposobem "wrzucić w koszty" sprzęt, który nie podchodzi pod jej profil, a prywatny klient może dostać parę bonusów, których nie ma w najtańszych ofertach bez telefonu (np. lepszą ofertę roamingową czy większe paczki danych).Grunt to dobrać w tych promocjach odpowiednie alternatywy dla telefonu. Kilka tygodni temu Marcin Gruszka zapytany przeze mnie czy nie da rady może wrzucić komputerów do telefonicznych cenników, odowiedział "czemu nie". Ale coś nie widać póki co ich w ofercie. Nie pogardziłbym np. Asusem Zenbook UX305 zamiast telefonu.

Odpowiedz

4. Red_PL
-1

2015-07-30 08:33:10

Poważnie ktoś wybierze głośnik po to żeby związać się umową na dwa lata ???

Odpowiedz

3. ~
-2

2015-07-30 05:53:48

Potrzebuje kuchenki gazowej, bo stara sie zepsula. Wiecie moze kiedy Play wprowadzi do oferty?

Odpowiedz