DAJ CYNK

Play: Wiosenna obniżka cen smartfonów

26.03.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7981

Ważne 6

4

Sieć Play przygotowała wiosenną obniżkę cen telefonów. Wiosna roztopiła ceny iPhone'ów 4s z 2011 roku i zeszłorocznych lub starszych Samsungów.

Sieć Play przygotowała wiosenną obniżkę cen telefonów. Wiosna roztopiła ceny iPhone'ów 4s z 2011 roku i zeszłorocznych lub starszych Samsungów.

Na liście urządzeń znalazł się staruszek Apple iPhone 4S w wersji z 8, 16, 32 i 64 GB pamięci wewnętrznej, Samsung I9505 Galaxy S4, Samsung I9515 Galaxy S4 VE, Samsung Galaxy Camera, Samsung Galaxy S5 mini, najwydajniejszy spośród wymienionych Samsung Galaxy Alpha i dziecięcy LG W105 KizOn.

Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play

Źródło tekstu: Play

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
31. ~gimikimis
1

2015-03-27 15:12:46

telefony w sieci Play są drogie :( ale jeśli chodzi o abonament ceny są ok :) w innych sieciach wymiana głupiej karty sim wynosi od 25zł lub więcej , chcesz przedłużyć umowę płacisz aktywację , masz problem nie rozwiążesz go - tak jest w innych sieciach i ta obsługa - beznadzieja.wolę więcej zapłacić za telefon i mieć mniejsze koszta z korzystania z usługi !!!

Odpowiedz

30. ~pablosox1234
2

2015-03-27 13:18:41

Trzeba być łosiem żeby być w ogóle w takiej sieci jak Orange i jeszcze płacić abo za 67 zl i do tego tel za prawie 600 złoty.Skad biorą się takie jelenie??Jakos Orange chyba najgorsza ze wszystkich sieci.Play może nie porywa ale się rozwija i ma lepsze oferty cenowe bez telefonu.

Odpowiedz

29. ~Andrzej
-2

2015-03-27 12:45:18

PStelefony nie są znaczone logo orange.

Odpowiedz

28. ~Andrzej
-2

2015-03-27 12:32:14

Nie wiem ile kosztuje dziś Z3. 2 tygodnie temu podczas przenoszenia abonamentu z Play dostałem ten telefon za 579zł w abonamencie za 89zł i 6 miesiecy gratis. Średnia miesięczna wychodzi mnie 67zł. Wczoraj przenosiłem ojcu telefon z t-mobile . 499zł S5 , 6 miesiecy gratis , oraz dodatkowo 20zł upustu od ceny abonamentu za telefon stacjonarny w orange i neostradę. Co daje mu 45zł / miesiąc.

Odpowiedz

27. ~Joey
2

2015-03-27 11:35:21

@26 simlocka i wybebeszony telefon

Odpowiedz

26. ~gość
1

2015-03-27 11:27:18

i za tą cenę telefonu dostałeś nawet gratis w postaci beznadziejnego brandu orange:)

Odpowiedz

25. ~mila
1

2015-03-27 11:23:39

nowy cennik w orange od dzisiaj... było Z3 599 a teraz 1049

Odpowiedz

24. ~DADIDADI
-1

2015-03-27 11:18:35

@Adi a moze telesales? moze ktoś obniżył cene o 200-300 PLN? może zamiast internetowych 3 miesięcy ktoś dał mu 6 miesięcy? a moze trafił na wyprzedaż? bo rozumiem że na bieżąco znasz wszystkie oferty z cennikami wszystkim MNO/MNVO

Odpowiedz

-2

2015-03-27 10:51:28

21). Zapewne doliczył pół roku gratis. Albo zmiana cen - jak kolega wyżej wspomniał.

Odpowiedz

22. tMati
-2

2015-03-27 10:47:56

@21 Podnieśli ceny (bo było za dużo chętnych przenieść się z Play). Orange często zmienia ceny, a jeszcze częściej dostępność. Polecam odpowiednie wątki na forum.

Odpowiedz

21. ~Adi
2

2015-03-27 10:34:16

Abdrzej - kolego gdzie ty masz z3 za 570pln jak mi wychodzi 919, no chyba ze masz jakies wieksze przywileje w tej sieci :D

Odpowiedz

-1

2015-03-27 10:27:08

Po to, abyś się zaciekawił /zainteresował ofertą - a nuż dasz się namówić na inny smartfon...

Odpowiedz

19. ~nico
0

2015-03-27 09:56:20

Ciekawe po co podają ceny iphone 4s 16,32,64 gb, i tak nie można ich zamówić....

Odpowiedz

18. ~Darek
-1

2015-03-27 09:24:02

@2 dobre :-), @5 to tez dobre :-) @16 niepotrzebnie się unosisz, to tylko rozmowa o przeszłości w czasie teraźniejszym.

Odpowiedz

17. ~Tech-nick
1

2015-03-27 09:14:51

@9.- Ty naprawdę nie rozumiesz, czy tylko udajesz? Co to do diaska ma obchodzić klienta, że firma Apple w przypadku iPhone 4 s (ale nie tylko tego ich modelu dotyczy problem) nie nadążyła za rozwojem technologicznym oraz zmieniającymi się oczekiwaniami urzytkowników, przez co nie potrafiła dostosować wydajności ogniwa do zapotrzebowania urządzenia na energię?!! Przecież wiadomo, że wyposażenie, funkcje, a także oczekiwania klientów wobec telefonów komórkowych (a później smatrfonów) zmieniają się w czasie i to co wczoraj było odpowiednie, dziś już jest niewystarczające. Apple nie znało tej kwestii? - tak prostej przecież jak przysłowiowa budowa cepa :-)

Odpowiedz