DAJ CYNK

Play startuje z usługą Bezpieczny Dom

27.08.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6939

Ważne 8

11

Play we współpracy z firmą Locon, udostępnił usługę monitoringu - Bezpieczny Dom.

Play we współpracy z firmą Locon, udostępnił usługę monitoringu - Bezpieczny Dom.

Dzięki nowej usłudze Play klienci mogą monitorować swój dom lub biuro przez Internet. Bezpieczny dom to:

  • monitoring wybranego pomieszczenia przez 24h/dobę,
  • możliwość zdalnego sterowania kamerą z aplikacji lub serwisu WWW,
  • automatyczne nagrywanie obrazu i alarm w formie SMS/e-mail przy wykryciu ruchu.
Przez 14 dni usługa jest bezpłatna, po tym okresie cena usługi to 4,92zł z VAT za kamerę tygodniowo. Cena kamery wynosi 199 zł + VAT. Istnieje możliwość zwrotu kamery w ciągu 14 dni od zakupu.

Usługę można zamówić na stronie www.bezpiecznydom.play.pl.

Zobacz: Regulamin usługi

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
30. ~Mario
0

2015-12-28 10:31:36

Obsługa techniczna na poziomie 0 Pan Roman z obsługi technicznej (ten człowiek od pomocy:)))))) to anty reklama dla tej firmy i usługi

Odpowiedz

29. ~rodzic
0

2014-08-28 10:15:07

A kiedy będzie można w PLAY normalnie korzystać z usługi "Gdzie jest dziecko"? Teraz trzeba zainstalować specjalną aplikację - więc tylko telefony z andkiem. U innych operatorów wystarczy tylko odesłać sms ze zgodą i możesz sprawdzić czy dziecię dotarło do szkoły czy poszło na wagary pić tanie wino. Wystarczy dowolna stara komórka np. Nokia 6300. Bez żadnego instalowania. Poproszę o odpowiedź firmę "Locon".

Odpowiedz

28. ~
-1

2014-08-27 15:18:58

Mam dwie nieużywane kamerki internetowe, do tego dwa latopy, a w każdym kamera. Mogę sobie dzięki temu zrobić monitoring każdego pomieszczenia w domu jedynie za koszt prądu do działania tych urządzeń.

Odpowiedz

27. ~nas25
-1

2014-08-27 15:14:52

wszystko fajnie, ale play ma najgorszą sieć w Polsce i ja im bezpieczeństwa nie dam w ich ręce

Odpowiedz

26. wlo
-2

2014-08-27 14:46:52

Tuldor88 - i ma się Sąsiadów a nie somsiadóf ;-)

Odpowiedz

25. ~ups
0

2014-08-27 14:37:26

hmm.. standardowo można samemu "willę" obstawić kamerami i to o wiele taniej. Zależy od układu budynku, ale wiele razy widziałem kamerkę podpiętą pod schody/balkon, tak aby obejmowała cały wjazd na posesję, ewentualnie druga doświetliła płot :) To wszystko można puścić po WiFI, lub normalnie kabelkiem do routera, ten normalnie zapewnia Internet w domu... więc i koszt łącza odpada.... Samo łącze może być kablowe lub w nowszych routerach przy jego braku przejść na mobilne...

Odpowiedz

24. ~
-2

2014-08-27 14:34:06

Szpiegowska usługa aby podglądać co się dzieje u abonenta w domu. Nie dziękuję. Można to zrobić we własnym zakresie.

Odpowiedz

23. Tuldor88
0

2014-08-27 14:33:10

Takie coś z takim czymś bez takiego czegoś? :PA dom jest bezpieczny nie wtedy, gdy zainstalujemy w nim kamerę (dobrze że nie ma jej w muszli klozetowej, bo by peryskop wlazł nie tam gdzie trzeba) a wtedy kiedy się drzwi i okna zamyka wychodząc :P

Odpowiedz

22. wlo
-4

2014-08-27 14:22:58

21 - a wiesz, ze ciekawość to pierwszy stopień do piekła? Ty czym się zajmujesz, że masz czas zajmować się tym co robią inni?20 - co wiem? Że takie rzeczy można robić? Oczywiście, że wiem ;-) W każdej chwili mogę podejrzeć co się dzieje wokół domu moich przyjaciół - mają od jakiegoś czasu takie "coś" ;-)

Odpowiedz

21. ~wlo2
1

2014-08-27 13:58:52

wlo, z ciekawości pytam, czym się zajmujesz, że masz tyle czasu na komentowanie wszystkiego i wszystkich na tym forum?

Odpowiedz

20. ~autograf od wlo
1

2014-08-27 13:35:57

Zapewne wlo juz to wie

Odpowiedz

19. ~CDC
0

2014-08-27 13:28:25

Zna ktoś dokładną instrukcję do zrobienia tego samemu w domu?

Odpowiedz

18. ~rotyo
1

2014-08-27 13:27:36

Usługa może i dobra ale sama kamera to lipa nagrywa tylko w 640x480, kamerę o takich parametrach można kupić w cenie do 200 zł już z vatem. Gdzie też ustawimy powiadamianie na e-mail.Koncepcja dobra tylko wykonanie kiepskie.

Odpowiedz

17. ~
-2

2014-08-27 13:23:21

Plej się kończy

Odpowiedz

16. ~rob
0

2014-08-27 12:11:31

Lipa bo za 20zł play w sumie oferuje tylko że przechowa nagrania u siebie na serwerze przez 72godziny. My musimy mieć własny internet do którego podepniemy kamerę. Równie dobrze mogę sam sobie kupić podobną kamerę i ustawić, żeby wrzucała dane do jakiejś darmowej chmury.

Odpowiedz