DAJ CYNK

Play ruszył z przedsprzedażą LG G5

24.03.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4070

Ważne 3

1

Play wystartował z przedsprzedażą LG G5. Wraz ze smartfonem w prezencie można otrzymać słuchawki Bang & Olufsen.

Play wystartował z przedsprzedażą LG G5. Wraz ze smartfonem w prezencie można otrzymać słuchawki Bang & Olufsen.

Najnowszy flagowy smartfon LG jest dostępny od złotówki w najwyższych abonamentach firmowych i indywidualnych. Klienci indywidualni mogą otrzymać LG G5 w takiej cenie przy abonamencie za 179,99 zł miesięcznie, z kolei biznesowi za 149,99 zł miesięcznie. W najniższym abonamencie za 29,99 zł trzeba liczyć się z wydatkiem 2719 zł. Rynkowa cena smartfonu, to 2899 zł.

Do zestawu dokładane są słuchawki Bang & Olufsen BeoPlay H3 o wartości 850 zł.

Zobacz: Ceny LG G5 w abonamentach Play
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play

Tagi: LG G5 play
Komentarze
Zaloguj się
10. ~lewis
0

2016-03-30 11:39:10

@4 akurat seria Hammer jest na prawdę spoko, mają lepsze i gorsze modele, nie trzeba przekreślać całej marki

Odpowiedz

9. ~Tatkoo
0

2016-03-28 15:03:55

@6 jakosc wykonania na pewno bardzo dobra, mnie nie przekonuje zakres przenoszonych czestotliwosci 20-16.000 Hz, wiadomo im szerszy zakres tym lepiej ;)

Odpowiedz

8. ~xxxx
4

2016-03-25 07:44:25

Każdy niech sobie kupuje co chce. Ja mam xiaomi mi3w. Dałem za ten telefon prawie 1000 ponad rok temu. Telefonu używam do wszystkiego:robienia zdjęć, nagrywania, internetu, smsow, dzwonienia czy gierek. Uważam że to jest rzecz która używamy codziennie częściej nawet od telewizora, auta czy komputera. To musi być sprzęt bardzo dobrej jakości.Place za coś co uzywam.

Odpowiedz

7. ~
-3

2016-03-25 06:53:55

@5,patelnia i 5" ...ciekawewidział kiedyś patelnię?

Odpowiedz

6. ~Mega
1

2016-03-25 00:24:32

Jak myślicie, te słuchawki są godne wyboru?

Odpowiedz

5. ~ken
1

2016-03-24 22:05:20

at2. pewnie . juz wszyscy biegniemy po najnowszy gadzecik telefoniczny a który realnie wart jest nie wiecej niz 600-800 zł. kasa nas rozpycha i koniecznie trzeba sobie kupic cos co ma wielkosc patelni , umozliwa czasem rozmowy i ma namiastke aparatu foto czy internetu na 5 calach.

Odpowiedz

4. ~jacek
0

2016-03-24 19:30:57

dla jednego ok dla drugiego lipa.

Odpowiedz

3. ~Gość
0

2016-03-24 19:02:19

Co. Myphone jest ok. Używam luny 1,5 roku i nie narzekam. Cena adekwatna do możliwości.

Odpowiedz

2. ~tepicwaclawa
-2

2016-03-24 17:45:25

Pewnie Wasuś, co będziesz dawał oszustom zarobić... idź i kup kolejnego myPhone-a w biedronce i ciesz się prepaidem w orange :)!

Odpowiedz

1. ~waclaw
3

2016-03-24 16:49:28

Juz pedze do paly podpisac g.owniany kontrakt na *** telefon.

Odpowiedz