DAJ CYNK

Play: Rusza przedsprzedaż LG G2

03.10.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9957

Ważne 3

5

Od 4. października będzie można składać zamówienia na smartfon LG G2, w ramach prowadzonej przez sieć Play przedsprzedaży

Od 4. października będzie można składać zamówienia na smartfon LG G2, w ramach prowadzonej przez sieć Play przedsprzedaży.

Urządzenie otrzymać będzie można za 1 zł w abonamentach w cenie od 139,99 zł. Pierwsi zainteresowani otrzymają w prezencie pokrowiec QuickWindow. We wpisie Marcina Gruszki zabrakło niestety informacji o planowanym terminie wysyłki smartfonu do klientów.

<: F1437 :>



Zobacz: cennik LG G2 w ofercie przedsprzedaży
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play

Tagi: g2 LG play
Komentarze
Zaloguj się
21. ~xargen
0

2013-10-05 14:42:35

z jednej strony złe rozwiązanie z brakiem slotu na kartę mała pamięć na pliki ale już 32 gb starczy bez problemowo a z drugiej strony taki plus że możemy ładować filmy full hd większe niż 4 gb tak też miałem w lg optimus g bez problemu instalowałem masę gier programów filmów i nigdy nie zabrakło miejsca a w dodatku pamięć wewnętrzna jest bardzo szybka , więc czekam na oficjalną wersje 32 gb ;-) a i zapomniałem dodać że ekran IPS jest o wiele jaśniejszy od AMOLED przez pewien czas miałem samsung s3 i miałem wrażenie jak by ekran był przygaszony

Odpowiedz

20. ~m76
0

2013-10-05 11:13:09

Na szczescie nowe telefony oferuja usb otg wiec podlaczenie czytnika z karta 64gb nie jest wielkim problemem. Nie jest to za wygodne, ale tez nie jest jakos bardzo niewygodne. Rowniez bym juz odpuscil wersje 16GB, przynajmniej w topowych modelach smartfonow, szczegolnie tych mogacych krecic filmy w 4k oraz dlatego ze roznica w cenie to grosze przy koszcie takiego telefonu.

Odpowiedz

19. ~gmozabija
0

2013-10-04 21:31:55

64 to minimum jak dla mnie film hd w 60 klatek na sekunde i 16 gb.... moim zdaniem karty sd z jakimis niedozwolonymi materialami mozna schowac wyrzucic a tel caly trudniej to jakas zmowa zydosaksonow w europie i stanach widac sony i samsung nie daja sie reszra udaje ze karty nie sa potrzebne i ludzie nie kreca filmow komorka

Odpowiedz

18. ~Krawcowa 87
0

2013-10-04 13:47:19

Do krawiec 87: Na jakiej podstawie wysunąłeś taki wniosek GŁĄBIE

Odpowiedz

17. ~m76
0

2013-10-04 12:35:15

@12 32GB to jest ok, ale tu ten wprowadzany w Playu bedzie mial tylko 16GB czyli pewno max z 11-12GB do dyspozycji. Juz go chcialem sobie w UK kupi, ale tez tylko sa wersje 16GB dostepne...

Odpowiedz

16. Maniiiek
-1

2013-10-04 11:33:31

@15 no to może kilkanaście... Głównie siedziałem tu z powodu forum, ale trochę się opuściłem i marnie się w nowych modelach orientuję. Ale koniec offtopu.

Odpowiedz

15. ~Calm7
-1

2013-10-04 11:16:25

17). Oj, coś mi się zdaje, że dłużej Cię nie widziałem, ale tak czy siak - przerwę miałeś. PS. Jaki pies, taki pies, ale (sz)czeka :-D

Odpowiedz

14. PiotrM
-1

2013-10-04 10:26:32

@11 Maniiiek ma rację, podobnie było z LG G

Odpowiedz

13. Maniiiek
-1

2013-10-04 10:24:15

@11 sam jesteś podróbka... Producenci na różne rynki wprowadzają różne odmiany tego samego modelu. LG G2 na rynek Azjatycki ma slot i tak, zaprojektowało i stworzyło go LG. Jak nie wierzysz to sobie poszukaj.

Odpowiedz

12. PiotrM
-1

2013-10-04 10:19:31

@7 Też tak kiedyś myślałem, teraz mam fon z 32GB i dostępnymi 25GB i nie odczuwam potrzeby tasowania talii kart, ani razu nie odczułem braku slotu microSD. To nie znaczy, że komuś nie jest potrzebny. Chodzi o to, że nie każdemu.

Odpowiedz

11. ~olek
-1

2013-10-04 09:49:35

10. To podrobka

Odpowiedz

10. Maniiiek
-1

2013-10-04 08:17:47

Można na Allegro natrafić na wersję Azjatycką z mniejszą baterią ale i slotem microSD

Odpowiedz

9. bogie
-1

2013-10-04 07:27:44

Podobno premiera ma być w Polsce 10.10, więc wysyłka pewnie po tym terminie.

Odpowiedz

8. ~
-1

2013-10-04 02:20:25

Marcin pietruszka znowu pajacuje :)

Odpowiedz

7. ~Calm7
-1

2013-10-04 00:44:36

Niech nikt nie kupuje fonów bez karty pamięci, tylko wtedy producent PUKNIE SIĘ W GŁOWĘ, nie inaczej.

Odpowiedz