DAJ CYNK

Play rozpoczął zapisy na nowe iPhone'y

11.09.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6744

Ważne 5

11

Premiera nowych iPhone'ów już jutro, a Play zaczął niezobowiązujące zapisy na nowe urządzenia.



Premiera nowych iPhone'ów już jutro, a Play zaczął niezobowiązujące zapisy na nowe urządzenia.

Już jutro w godzinach popołudniowych odbędzie się wydarzenie, na które czeka cały świat - prezentacja nowych iPhone'ów. Choć oficjalnych informacji o nowych smartfonach Apple'a jeszcze brak, operator fioletowej sieci postanowił działać. Jak informuje rzecznik Play na swoim oficjalnym blogu, ruszyła strona play.pl/iphone, na której można zostawić swoje dane kontaktowe. Marcin Gruszka obiecuje, że jak będzie wiadomo co i jak to zadzwonimy, opowiemy o ofercie i powiemy ile trzeba będzie zapłacić. W kościach czuję, że ogólnie nie będzie tanio, ale my jak zawsze damy radę :).

Czy zapisanie się na stronie oznacza, że mam zarezerwowanego iPhone'a? Jeszcze nie, wrzucenie na stronie swojego telefonu nie jest zobowiązujące. Pamiętajcie, że jeśli strasznie zależy Wam na nowych iPhone'ach to najlepiej decydować się na nie jak najszybciej. Odwiedzajcie też bloga, bo będziemy pisać kiedy startujemy ze sprzedażą - możemy przeczytać na blogplay.pl.

Czy najgorętsza premiera 2017 roku okaże się wystarczająco gorąca? Tego dowiemy się już jutro.

Zobacz: iPhone 8, iPhone 8 Plus oraz iPhone X - to nowe smartfony Apple

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
53. ~
0

2017-09-12 15:01:01

jak nie starczy dla każdego to będą sprzedawać na kartki

Odpowiedz

52. ~gosc
0

2017-09-12 13:32:04

Trzeba być nieźle porytym żeby się zapisywać na kupno tego chińskiego składaka.

Odpowiedz

51. iphoneski
0

2017-09-12 09:43:08

@47 jeszcze czasem można je zobaczyć :)

Odpowiedz

50. ~sharps
0

2017-09-12 09:39:34

Zapisy.....klynkejcie narody. Play to

Odpowiedz

49. ~nieuk
0

2017-09-12 09:21:45

@47 dzieki za wyjaśnienie. Jestem z kolegami w szkole i oni też nie wiedzieli o co chodzi.

Odpowiedz

48. ~frasag
0

2017-09-12 09:18:56

@47: ewentualnie jaka inna Nysa była dla lepiej sytuowanych- pamiętamy- piękne czasy.

Odpowiedz

47. wlo
1

2017-09-12 09:07:58

46 - kiedyś żuk był typowym reprezentantem dostawczaka (samochód taki...). Dzisiaj to mercedes może być o większej ładowności albo jakieś inne berlingo ;-)

Odpowiedz

46. ~nieuk
0

2017-09-12 08:54:11

@44. wlo? co to jest "dostawczak" ???

Odpowiedz

45. ~wieśniak spod Bialegostoku
0

2017-09-12 08:45:06

44: przepros badylarzu

Odpowiedz

44. wlo
0

2017-09-12 08:15:04

43 - za to możesz Ty kasiory zgarnąć dostarczając na rynek sprzęt prosto z dostawczaka!!

Odpowiedz

43. ~rew
0

2017-09-12 08:01:54

zapisy na telefony - PRL reaktywacja :)

Odpowiedz

42. mlody_pelikan
0

2017-09-12 08:01:14

Ale po co zapisy? Z tego co pamietam to ja bez problemu brałem nie wiem może tydzień wcześniej przez www iPhone/''a 7 i nie było kompletnie żadnych problemów z dostępnością, to nie ameryka żeby kolejki po niego ustawiały się 4 dni przed premierą. Pozostawiajcie swoje numery a potem miłego użerania się z natrętnym marketingiem pleja.

Odpowiedz

41. iphoneski
-1

2017-09-12 07:54:27

@40 ja ostatnio byłem mocno zdziwiony, bo w pociągu tlk przez większość czasu mogłem spokojnie korzystać z lte. Problem był w Pendolino, ale tam to żadna sieć nie działała.

Odpowiedz

40. ~Krz
-1

2017-09-12 07:42:24

Ja jestem jakiś dziwny. Mam alfe, która się nie psuje i playa, który ma zasięg. A może to po prostu naganiacze z w3 o tym braku zasięgu ciągle...

Odpowiedz

39. ~zen
0

2017-09-12 07:39:01

@18 A czy tam cos jestcnapisane, ze zadzwonimy jednorazowo w sprawie iphona ? Czy zgoda jest na jakis czas wyrazana , bo jakos tego nie widze ? Czy zdada jest potwierdzana jakims smsem czy moge na stronie wpisac dowolny numer i zapisac dowolne osoby na zgody marketingowe ?

Odpowiedz