DAJ CYNK

Play: PS4 i GoPro Hero zamiast telefonu

02.05.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10032

Ważne 7

4

W ofercie Play pojawiły się dwa nowe urządzenia, które można wziąć w promocji zamiast telefonu. Są to konsola Sony Playstation 4 oraz kamera GoPro Hero 3+.

W ofercie Play pojawiły się dwa nowe urządzenia, które można wziąć w promocji zamiast telefonu. Są to konsola Sony Playstation 4 oraz kamera GoPro Hero 3+.

Pierwsze w urządzeń można mieć za 1 zł od taryfy za około 200 zł brutto, a drugie - za około 100 zł.

Zobacz: cennik urządzeń.

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
31. ~luk137
0

2014-05-17 17:43:09

Wszystko ok tylko ceny tych kamer w porównaniu do wcześniejszej oferty w play wzrosły niemal dwukrotnie.

Odpowiedz

30. ~play
0

2014-05-09 00:38:50

A kiedy Xbox360 będzie w ofercie?

Odpowiedz

29. ~gosciu!
0

2014-05-05 17:48:18

ja widze w ofercie tylko go pro white. Ktos widze nawet nie potrafi zajrzec na strone operatora.

Odpowiedz

28. ~Spoko
0

2014-05-05 14:34:39

25@ wszystko spoko, ale cenę ps4 liczysz po tej dopłacie do abonamentu (70zł*24=1680), a w przypadku przenoszenia numeru przy oszczędności abonamentu odejmujesz 3 x 150 zł zamiast 3 x 70 zł ;>

Odpowiedz

27. ~adD
0

2014-05-04 15:27:23

Ok dolicz aktywacje i tak wychodzi taniej :) Nie jak przenosisz numer na osobe prywatna to umowa biegnie odrazu. Za te 3 miesiące nie jest natomiast pobierana opłata za abonament.

Odpowiedz

26. ~lokop
0

2014-05-04 01:03:26

Dolicz jeszcze aktywację 49 zł, jak przenosisz numer to umowa zaczyna biec od momentu przeniesienia numeru, więc zonk.

Odpowiedz

25. ~ssafd
-1

2014-05-04 00:51:33

do ace: mówisz, że w sklepie jest taniej? W Play wychodzi taniej :) Policzmy: Weżmy abonament za 149zł, gdzie za konsole płacimy 129zł. W skład faktury wchodzi abonament 79zł (formuła Europa) + 70zł za konsole (powiedzmy rata 0%). 70zł*24=1680+130 (opłata początkowa) = 1710. Wychodzi taniej ale może być jeszcze taniej! Przenosisz numer z abonamentu od innego operatora, składasz wniosek na 3msc przed końcem uomwy i w Play płacisz tylko za 21msc. Oszczędzasz kolejne 450zł. 1710-450=1260zł. Powiedz mi gdzie kupisz za tyle tą konsole? I na następny raz zanim napiszesz komentarz to dobrze policz. P.S. Teraz wiele osób ma jeszcze znizke pracowniczą 20zł na taki abonament, wtedy koszt konsoli schodzi o kolejne 480zł (24*20), czyli mamy ją za 780zł. Myślę że teraz napewno taniej nie dostaniesz :)

Odpowiedz

24. ~ace
0

2014-05-03 22:11:32

G..no nie oferta w tym pleyu http://www.play.pl/telefony/sony-playstation4-500gb/?ESId=UP_NFUNEU_100#data-cennik co by sie nie zrobilo wyjdzie jakies 1k pln wiecej niz kupno samej konsoli w sklepie ktora kosztuje 1900zl

Odpowiedz

23. thonka
0

2014-05-03 15:08:05

@7 "Nikt normalny nie weźmie abonamentu za 180zł żeby mieć za złotówke tylko weźmie ten za 149 i dopłaci 129zł. Ciężko napisać w artykule najatrakcyjniejszy i najrozsądniejszy wariant?"i nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz :) Przy okazji przedpremiery SGS5 w TM można było łatwo sobie policzyć jaka opcja jest najbardziej korzystna, bo od abonamentu za ok. 90zł każdy wyższy był pod względem usług ten sam, a zmieniała się tylko cena urządzenia, która była najbardziej korzystna w najniższej opcji unlimited, Znam przynajmniej jednego "bo mnie stać", który stwierdził, że woli zapłacić 1zł za urządzenie i mieć prawie 200zł zobowiązanie niż zaoszczędzić ok. 1200zł na różnicy w całości kontraktu, byle żeby nie wyrzucić na start na telefon ok. 1200zł wart przypominam 3000zł :)I tak jest bardzo często - ludzie biorą "wymarzony" telefon/tablet/konsole/whatever z wysokim zobowiązaniem, byle żeby urządzenie było za 1zł.Kiedyś mój znajomy pukał się w czoło jak mogę dać 300zł operatorowi za telefon skoro są takie za 1zł, a dzisiaj śmiejemy się z tego oboje, bo kupił sam SGS3 za gotówkę w sklepie i nie wiąże się żadną umową.

Odpowiedz

22. AS
0

2014-05-02 18:54:37

@8.WitekT. "ekstrapolować" trudne słowo ;-)

Odpowiedz

21. wlo
0

2014-05-02 17:01:58

~sad - to nawet nie masz pojęcia jak ten naród jest nienormalny ;-)

Odpowiedz

20. ~PoleKs
0

2014-05-02 16:57:35

No to teraz proszę sobie przeliczyć, ale "bardzo tanio"

Odpowiedz

19. ~
0

2014-05-02 15:11:30

Na pewno ciekawa inicjatywa, ale czy opłacalna? Na abonamentach się nie znam, ale patrząc na prepaida, to kamerka Gopro HERO3+ Black Edition w promocji kosztuje 1749 zł, a w sklepie można ja kupić już od ok. 1600 zł: http://www.ceneo.pl/26647350

Odpowiedz

18. WitekT
0

2014-05-02 14:59:24

fd: i widzisz, tu Ci częściowo przyznam rację. Zauważ tylko, że teraz w newsie przy ps4 stoi "ZA około" (a o to nas zaatakowałeś), natomiast "OD około" jest przy GoPro. I to GoPro zaraz poprawię.

Odpowiedz

17. ~fd
-1

2014-05-02 14:55:41

Z tego co uczono mnie na j.polskim OD (nawet około) oznacza najniższą możliwą opcje w której może być za 1zł. Jeżeli tak jak piszesz wziąłeś pod uwagę RZĄD WIELKOŚCI, to taka informacja powinna być w wiadomości. Tyle.

Odpowiedz