DAJ CYNK

Play: Pierwsze iPhone'y 30 minut po północy

23.10.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6202

Ważne 7

10

Pierwsze egzemplarze iPhone'ów 5s i 5c w sieci Play będzie można kupić od godziny 00:30 w piątek 25. października. Nocna sprzedaż ruszy tylko w jednym salonie.

Pierwsze egzemplarze iPhone'ów 5s i 5c w sieci Play będzie można kupić od godziny 00:30 w piątek 25. października. Nocna sprzedaż ruszy tylko w jednym salonie.

Zainteresowani szybkim zakupem nowych iPhone'ów w ofercie sieci Play będą musieli się udać do warszawskiego salonu na Placu Konstytucji/ Będzie ciepło (nagrzewnice i koce), wygodnie - (sofy i pufy), smacznie (kawa, herbata z sokiem i coś na ciepło) a pierwsi klienci mogą liczyć na dodatkowe akcesoria do iPhone'ów. Nie zdecydowałem jeszcze co to będzie. Może ładowarki, może obudowy z baterią, może uchwyty do auta ;-) Coś będzie na 100% - pisze na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play.

Wkrótce zostanie opublikowany cennik. W pierwszej partii pojawią się m.in. "złote szesnastki" iPhone'a 5s, warianty z większą pojemnością pamięci wewnętrznej będą dostępne w późniejszych dostawach.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
35. ~Darek
0

2013-10-25 09:12:17

O boze, a ja sie spóźniłem i dla mnie juz pewnie braknie xD

Odpowiedz

34. ~T.Hunter
0

2013-10-24 08:46:11

@32 Wiadomo, ale użytkownicy iphona to wyjątek... ;]

Odpowiedz

33. ~
0

2013-10-24 00:48:24

@31 ja już stoję dzisiaj, o 8 rano mnie zmieni gościu z dworca.

Odpowiedz

32. ~Pisior z Lemingradu
0

2013-10-24 00:02:20

O tej godzinie normalni ludzie śpią.

Odpowiedz

31. ~pabloki
0

2013-10-23 23:50:07

przypominam to nie tej nocy , najpierw będzie dzień i to dopiero następnej nocy z 24 na 25 października . czy ajfoniarze zrozumieli?

Odpowiedz

30. ~
0

2013-10-23 23:37:46

Heh, stoicie już w kolejce? Wysyłajcie swoje statusy i postępy w kolejce na fejsa, twittera, telepolis i forum samosia.

Odpowiedz

28. ~
0

2013-10-23 22:23:30

26wawa to duze miasto znajdzie sie bezproblemu min kilkadziesiat osob chetnych na nowego iP.

Odpowiedz

27. ~Misiek
-1

2013-10-23 21:21:53

Byłem we Frisco w dzień po premierze, tam też była reglamentacja. Śmiałem się z tych odmóżdżonych reklamą lemingów. W Polsce poza niektórymi kretynizmami (applefan_) nie przybiera ona aż tak skrajnych postaci.

Odpowiedz

26. ~baboso
0

2013-10-23 20:14:59

Nie wierzę, że przyjdzie ktokolwiek inny niż wynajęte za kilka zł studenciaki. Żałosne, w PL nie ma takich warzyw które stałyby po ajfona w nocnej kolejce.

Odpowiedz

25. ~japkofan
1

2013-10-23 19:27:25

ja już stoje,wprowadziłem społeczną liste kolejkową,

Odpowiedz

24. ~
0

2013-10-23 16:52:33

@22 swoją drogą nieźle Ci sie wierszyk zrymował:-)

Odpowiedz

23. ~
2

2013-10-23 16:49:53

@22 jakie żale?Zdrowy osąd i tyle.

Odpowiedz

22. ~Kanonierka
-2

2013-10-23 16:44:23

Jak tu wielu wylewa swoje żale, bo ich na kupno iPhone nie stać wcale...

Odpowiedz

21. ~pabloki
0

2013-10-23 16:12:40

jak intelektualnie ubogim trzeba być by wystawać w kolejce za chińskim tandentym pustym urządzeniem elektronicznym którego sprzedaż jest reglamentowana, ściśle kontrolowana. a samo urządzenie warte kilkadziesiąt dolarów sprzedawane za kilkaset. Odpowiedź jest prosta... gdyby to było dostępne normalnie w sklepach bez wcześniejszego szumu przy wprowadzeniu nikt by nie zwrócił na to uwagi.

Odpowiedz

20. ~pitzet
2

2013-10-23 15:37:05

Ktos na pewno pojdzie i odstoi w kolejce. Natomiast Ci, ktorzy pisza srajfony dalej beda uzywac swoje szajsungi.

Odpowiedz