DAJ CYNK

Play o aktualizacjach telefonów

06.02.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7294

Ważne 4

9

Play poinformował o terminach pojawienia się aktualizacji oprogramowania wybranych telefonów.

Play poinformował o terminach pojawienia się aktualizacji oprogramowania wybranych telefonów.

Telefony, które zostały kupione w Play otrzymują oprogramowanie, które zatwierdzone jest przez operatora i przeważnie posiada przygotowane we współpracy z nim modyfikacje. Zwykle wydłuża to czas pojawienia się aktualizacji w stosunku do "czystego" oprogramowania producenta telefonu.

Poniższa lista telefonów została utworzona w oparciu o pytania od użytkowników.

Model Wersja i dostępność
Nokia Lumia (oparte o Windows Phone 8) GDR3, Lumia Black - początek marca
LG G2 Android 4.4.x - druga połowa marca
Sony Xperia Z Android 4.4.2 - przełom lutego i marca
Samsung Galaxy Tab 2 10" Android 4.2.2 - pod koniec lutego
HTC One Max Na chwilę obecną brak nowych wersji oprogramowania
Samsung Galaxy S III mini Na chwilę obecną brak nowych wersji oprogramowania
BlackBerry Z10 BB 10.2.1.x - będzie dostępna bezpośrednio od producenta

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~abok
0

2014-02-10 23:48:27

A BlackBerry Q10? Kupiłem poza play ale soft z 10.1 na 10.2 wskoczył super ale teraz czekam na 10.2.1. I czekam I czekam...

Odpowiedz

14. ~marcin
0

2014-02-09 09:19:47

a wiadomo coś o 4.2.2 dla Samsung Galaxy S II Plus? Prawie wszystkie regiony już mają...

Odpowiedz

13. ~Diablo
0

2014-02-07 11:58:43

Gdzie do Nota 3 ?!

Odpowiedz

12. ~
0

2014-02-07 09:40:25

W d.pę niech se wsadzą te brandzlowane softy...

Odpowiedz

11. ~$orn
0

2014-02-07 09:32:30

@nodi - > aktualizacja w BB tylko przez Wifi.

Odpowiedz

10. ~
0

2014-02-07 06:11:31

@9 wie.

Odpowiedz

9. ~nodi
0

2014-02-06 21:28:09

Kupiłem z10 i miałem zainstalowany 10.2.1, musiałem odtworzyć oprogramowanie bo coś mi zbyt bateria leciała i teraz nie pokazuje mi aktualizacji! :< Ani w Link ani w telefonie. Bez karty sim i z kartą z Orange :( Zaraz spróbuję z kartą Play. Wie ktoś może jak zaktualizować urządzenie inną metodą? :|

Odpowiedz

8. ~
-1

2014-02-06 21:08:56

@7, dlaczego nie działają z tym szajsem (Playem)? Czego brakuje?

Odpowiedz

7. ~
0

2014-02-06 20:33:51

huawei g510 i y300 pewnie nigdy nie doczeka się obiecanej aktualizacji, która ma umożliwić pracę tych telefonów w sieci play...

Odpowiedz

4. ~
0

2014-02-06 19:44:46

Tablety też muszą dostać aktualizacje i KitKat.

Odpowiedz

3. ~
0

2014-02-06 19:43:33

Śmiało dzwońcie i piszcie do Play i pytajcie o aktualizacje każdego telefonu i każdej wersji. Otrzymacie szybko odpowiedź z konkretną datą.

Odpowiedz

2. ~niach niach
0

2014-02-06 19:00:00

nie mądrzyj sie DDLUK. Nie doczytałes zapewne:(

Odpowiedz

1. ddluk
2

2014-02-06 18:58:27

10.2.1 dla BlackBerry Z10 jest już dostępne od kilku dni.

Odpowiedz