DAJ CYNK

Play: Nowe urządzenia w ofercie mobilnego Internetu

14.01.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6463

Ważne 0

0

Sieć Play wprowadza od 15 stycznia nowe urządzenia do oferty mobilnego Internetu, w tym tablety Apple'a ostatniej generacji i Sony Xperia Z3 Tablet Compact.

Sieć Play wprowadza od 15 stycznia nowe urządzenia do oferty mobilnego Internetu, w tym tablety Apple'a ostatniej generacji i Sony Xperia Z3 Tablet Compact.

W cenniku urządzeń oferty Formuła 4G LTE Unlimited PRO pojawiły się następujące zestawy:

  • komputer Acer V Nitro VN7-571G-575V z modemem USB LTE,
  • komputer Lenovo Y50-70 z modemem USB LTE,
  • Sony Xperia Z3 Tablet,
  • Apple iPad Air 2 WiFi + LTE 16 GB,
  • Apple iPad mini 3 WiFi + LTE 16 GB / 64 GB.

Zobacz: cennik zestawów w ofercie oferty Formuła 4G LTE Unlimited PRO

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
10. ~Calm7
-1

2015-01-18 17:24:36

Również wprowadza się na salony plejaka - firma Allview (Rumunia).

Odpowiedz

0

2015-01-15 12:26:32

Jeśli chodzi o internet to jest super oferta w Netii, przez 6 miesięcy płaci się 1zł

Odpowiedz

8. ~mag
1

2015-01-15 11:42:28

@7modem LTE w laptopach nie jest jakimś priorytetem i na rynku jest mało takich sprzętów. Moden na USB jest praktyczny, w domu podpinasz go do routera i masz wszystko na Wi-Fi a na wyjazd bierzesz modem w kieszeń i też możesz podpiąć do wszystkiego. Nie ma po co na siłę pchać modemów w budowę laptopów i producenci o tym dobrze wiedzą.

Odpowiedz

7. ~
-1

2015-01-15 09:43:33

Laptop + Modem na USB? Jakby nie mogli zamówić modeli z wbudowanym modemem...

Odpowiedz

6. ~mirekb
0

2015-01-14 23:54:12

mobilny net od play to bylby gdyby simy pol mogly logowac sie do 2g w3 i/lub umts900 aero2(moze po zakonczeniu bdi za 2 lata)..po aukcji sie okaze kto sie z kim dogada.do testow lte play jest dobry ale ten brak mobilnosci przewaza-net z play nie jest dla mnie

Odpowiedz

5. ~skalarek
0

2015-01-14 22:55:39

@PiotrM to fakt ale można na tym trochę skorzystać bo ich internet "4G" jest "darmowy" w 3.5G :)

Odpowiedz

4. PiotrM
-2

2015-01-14 22:33:12

Fioletowi zawsze byli jakoś z numeracją do przodu

Odpowiedz

3. ~uzal
-1

2015-01-14 22:00:46

OK, pewnie moj blad bo nie jestem uzytkownikiem iOSa na codzien, jedank na stronie nie zauważyłem iPad 4 a w cenniku w innym miejscu jest "Apple iPad Air 2 WiFi + Cellular 16BG" wiec jako laik się pogubiłem

Odpowiedz

2. ~krzysiek_kili
1

2015-01-14 21:23:55

@up: Apple iPad 4 to po prostu The New iPad (z Retiną) z wyjściem lightning :)

Odpowiedz

1. ~uzal
-1

2015-01-14 20:20:32

ciekawa rzcza jest "Apple iPAD 4 WiFI + Cellular 16GB" znajdujacy sie w Cenniku zestawów w Ofercie Formuła 4G LTEUnlimited PRO w telesprzedaży... Czyżby jakiś skok w przyszłość? Tylko czemu w przyszłości dają tam 16GB tylko. Czyżby pełne przejście do chmury i bez dostępu do internetu ani rusz?

Odpowiedz