DAJ CYNK

Play: Net Box i inne nowości

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 17928

11 stycznia fioletowa sieć wprowadza do oferty zestaw Huawei Net Box - domowy router Wi-Fi z zewnętrznym modemem.11 stycznia fioletowa sieć wprowadza do oferty zestaw Huawei Net Box - domowy router Wi-Fi z zewnętrznym modemem.

Huawei B2238-168 składa się z montowanego na zewnątrz domu modemu i routera Wi-Fi. Możliwość umieszczenia modemu na przykład na dachu zwiększa moc sygnału sieci komórkowej, co przydaje się na obszarach, gdzie zasięg nie jest najlepszy ze względu na ukształtowanie terenu lub odległość od stacji bazowej. W zestawie dostaniemy też pakiet montażowy i 10-metrowy przewód do połączenia modemu z routerem. Modem obsługuje LTE cat4 (150/50 Mb/s) i ma gniazdo na kartę miniSIM.

Instalowany wewnątrz domu router umożliwia podłączenie do 32 urządzeń bezprzewodowo oraz 2 urządzeń za pomocą złącza LAN. Do dyspozycji mamy Wi-Fi b/g/n/ac, działające na częstotliwościach 2,4 oraz 5 GHz.Zestaw Net Box dostępny jest za 69 zł w ofercie internetowej sieci Play z abonamentem w wysokości 69,99 zł (umowa na 24 miesiące, aktywacja kosztuje 39 zł). W ramach oferty otrzymamy darmową instalację sprzętu. Jedynie przy nietypowym umiejscowieniu anteny lub skrajnie dużych odległościach od cywilizacji klientowi zostanie przedstawiona indywidualna oferta.
Korzystając z okazji poniżej publikujemy aktualny cennik zestawów w ofercie Play Internet Pro.

Zobacz: Cennik zestawów w Ofercie Play Internet PRO przy sprzedaży na odległość

Play zmienia także ceny kilku urządzeń w abonamencie telefonicznym oraz wprowadza do oferty nowe. Zmienione ceny dotyczą następującego sprzętu:
Nowościami w ofercie są:
Zobacz: zmiany w cenniku urządzeń w Play

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu