DAJ CYNK

Play kończy z Fair Play

04.01.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 13370

Ważne 9

18

Od 5 stycznia przestaje obowiązywać program Fair Play w sieci Play, pozwalający na zmianę warunków umowy i wymianę urządzenia po podpisaniu zobowiązania w salonie.

Od 5 stycznia przestaje obowiązywać program Fair Play w sieci Play, pozwalający na zmianę warunków umowy i wymianę urządzenia po podpisaniu zobowiązania w salonie.

Program Fair Play pozwalał na zwiększenie lub zmniejszenie kwoty abonamentu w ciągu 30 dni z jednoczesnym wyrównaniem opłat za telefon (zwrot lub dopłata), a także wymianę urządzenia na inny model. Przewidywał też scenariusz, w którym klient zwraca telefon i zupełnie rozwiązuje umowę - z naliczeniem noty w wysokości 99 zł oraz uiszczeniem opłaty za korzystanie z urządzenia - od 49 zł do 399 zł w zależności od jego wartości.

Sieć Play wyciągnęła wnioski z działania programu - zarówno pozytywne, jak i negatywne - i 5 stycznia kończy z Fair Play w dotychczasowej formie. Program nadal przysługuje osobom, które niedawno podpisały umowę.

Trwają prace nad nowym, prostszym rozwiązaniem, które być może trafi do oferty sieci.

Zobacz: [Aktualizacja] Fair Play - nowy program sieci Play

Źródło tekstu: Play, wł

Tagi: Fair Play play
Komentarze
Zaloguj się
41. ~To ja
0

2017-09-11 14:25:42

Play ślicznie dziękuję. Internet jak mucha w Smole kiedyś było lepiej z30mega zrobiło się ..... No

Odpowiedz

40. ~Janusz z aukcji
0

2017-07-08 16:39:18

Play to już od dawna nie gra fair play

Odpowiedz

39. ~parol
0

2017-01-08 14:29:54

No niestety play sie wali chyba powoli... Ja uciekam... Ktoś coś poleca na kartę? Może ktoś coś więcej o tym wspomnianym a2 wie?

Odpowiedz

38. Przeniu12
0

2017-01-06 19:43:22

Szkoda ze tego w POLKOMTELU nie maja

Odpowiedz

37. TomekO
0

2017-01-06 11:36:46

Mój wynik

Odpowiedz

36. TomekO
0

2017-01-06 11:33:12

Ja tam na LTE Playa nie narzekam 37/18 mbps. Jak się skończą atrakcyjne promocje to wybiorę inną korzystniejszą ofertę. Jaki problem ? Od ładnych paru lat korzystam co nie oznacza że sieci nie zmienię z dnia na dzień.

Odpowiedz

35. mPablo
0

2017-01-06 10:35:34

@18 Jakie kasowanie środków z bonusa? O co chodzi?

Odpowiedz

34. ~lulilu
0

2017-01-05 14:06:50

@15 aero2 to jest do internetu tylko :)

Odpowiedz

33. toms
1

2017-01-05 12:10:35

Nigdy nie uczestniczyłem w tym programie z bardzo prostego powodu: korzystam wyłącznie z ofert na kartę, więc olewam takie akcje. Z internetem, nawet w LTE nie jest od dłuższego czasu najlepiej. Oto wyniki przeprowadzone specjalnie na potrzeby tego wpisu:>

Odpowiedz

32. ~Astis
0

2017-01-05 11:36:01

HA HA HA "Sieć Play wyciągnęła wnioski z działania programu ..." Z POLAKIEM SIĘ NIE WYGRA :p :) Play juz teraz nie Fair Play .... ???? :)

Odpowiedz

31. ~Play = słabość na maxa
1

2017-01-05 11:22:20

Niestety potwierdzam. Play to:- słaby zasięg macierzysty,- słaba jakość,- słaby roaming krajowy z ograniczoną prędkością do 3Mb

Odpowiedz

30. ~do 28
0

2017-01-05 11:16:32

... po akcji ...

Odpowiedz

29. ~do 28
0

2017-01-05 11:14:17

Ty, jak rozumiem, jesteś już akcji z młotkiem? ;-)

Odpowiedz

28. ~do 26
0

2017-01-05 10:21:19

Jaka oniżka jakości ? Tu nie ma co już obniżć! pkt1. jakość obsługi -99 pkt2. jakość sieci 0 pkt3 oferty takie sobie, jak chcesz kupić coś w play patrz pkt 1 i 2, jak jeszcze masz ochotę idz do żelaznego kup młotek i walnij się w durny czerep.

Odpowiedz

27. ~romano
1

2017-01-05 09:59:35

Dasz palec zabiora całą rekę, w polsce nie można robić rozwiazań tego typu bo zaraz znajdzie sie cała masa cwaniaków, ktorzy to wykorzystają, patrz Lidl. Opowiadanie ze w play jest kiepska jakość proponuje kupić nowy telefon, odinstalować troche wirusów i bedzie działało.

Odpowiedz