DAJ CYNK

Play: GoBoard od dziś w ofercie

03.03.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4102

Ważne 5

12

Do oferty sieci Play weszła deska GoBoard - kolejny środek transportu w cennikach po elektrycznych deskorolkach.

Do oferty sieci Play weszła deska GoBoard - kolejny środek transportu w cennikach po elektrycznych deskorolkach.



Na stronie Play w chwili publikowania tej wiadomości nie było jeszcze specyfikacji technicznej urządzenia. Deski producenta występują w dwóch wariantach, w tym z wbudowanymi głośnikami Bluetooth.

Niezależnie od wersji, dostajemy torbę, pilota, 20 km zasięgu na jednym ładowaniu, maksymalną prędkość 15 km/h, pełne ładowanie w 2 godziny i 700-watowy akumulator (Samsung: 36 V, 4,4 A).
,br> W Play na Kartę GoBoarda kupimy za 1499 zł, 1 zł kosztuje w abonamentach od 79,99 zł.

Zobacz: cennik GoBoarda w Play

Źródło tekstu: Play

Tagi: goboard play
Komentarze
Zaloguj się
26. ~Mar-cell
-2

2016-03-03 18:45:11

rew (25): Może można tym do szkoły zap... ylać - taki mini gimbus ;-p

Odpowiedz

25. ~rew
-2

2016-03-03 18:40:03

czy to ma jakies sensowne zastosowanie poza kilkoma chwilami zabawy na początku ??? pytam serio

Odpowiedz

24. ~Mar-cell
-2

2016-03-03 18:39:07

słoneczny (23): Taa, jasne... że bredzisz! Przykładowo w ofertach indywidualnych:- tak promowana i popularna w Play Formuła rodzinna - jeden klient podpisuje umowę, a karty SIM sztuk 3;- jeden klient indywidualny bierze w Play dwie karty SIM - jedna telefonia komórkowa, druga internet mobilny;- cała masa klientów prepaid, którzy oprócz Play mają również karty SIM u innych operatorów;itp. itd.Play i jego klakierzy oczywiście chcieliby żeby móc chwalić się jak największa liczbą klientów, a w rzeczywistości ilość kart SIM, a ilość klientów to dwa różne światy!

Odpowiedz

2

2016-03-03 17:03:40

Do szyderców. Jak wiecie P4 nie radzi sobie z biznesem i skupia się na idywidualnych. Dlatego liczba sim może być zbliżona do liczby użytkowników bardziej niż w innych sieciach.

Odpowiedz

22. ~
0

2016-03-03 16:36:55

To wyglada troche jak pojazd oficera Blarta

Odpowiedz

21. ~Triest
-2

2016-03-03 14:16:59

Ad 20.: Zapewne słoneczny padł ofiarą marketingowego prania mózgów, w ramach którego operatorzy (a już szczególnie Play) próbują mam wcisnąć kit, że za każdą kartą SIM stoi osobny klient :-)

Odpowiedz

20. ~
-2

2016-03-03 14:02:13

12, twierdzisz, że 14 mln osób korzysta z playa?

Odpowiedz

19. ~T-aki
-2

2016-03-03 14:01:12

@18. Rozumiem, że ty już "żółte papiery" masz, więc się na tej tematyce znasz. Ja jestem tych kwestiach zielony :)

Odpowiedz

18. ~Logan
2

2016-03-03 13:26:04

at 17. alez ty bredzisz chłopcze. sa z pewnoscia przesłanki zebys ubiegał sie o zółte papiery

Odpowiedz

17. ~T-aki
0

2016-03-03 12:41:46

Słyszałem, że P4 ma niedługo wprowadzić, na wzór jednego z dyskontów "Ryneczek Play" - będą sprzedawać wraz z abonamentami cebule, ziemniaki, buraki itp. :D

Odpowiedz

16. slawekt
-1

2016-03-03 12:34:18

@12 Jeżeli rzeczywiście tak jest, to pójdziemy z torbami na program 500+ już po pierwszym miesiącu wypłat :-)

Odpowiedz

15. ~Triest
-1

2016-03-03 12:33:51

Kiedy w Play pojawią się jakieś pralki, zmywarki, czy lodówki? :-) A może chociaż odkurzacz, albo depilator :-)

Odpowiedz

14. ~
-1

2016-03-03 12:21:49

@słoneczny Widocznie.

Odpowiedz

13. Hose
-2

2016-03-03 12:19:04

Ile cali ma wyświetlacz? ;-)

Odpowiedz

4

2016-03-03 12:15:14

@11 Mówisz, że mamy 14 mln dzieci w Polsce? :)

Odpowiedz