DAJ CYNK

Platinet PMGQ10B - rozwiązanie konkursu

07.05.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2410

Ważne 4

0

Zakończyliśmy konkurs, w którym do wygrania był multimedialny głośnik Bluetooth Platinet PMGQ10B.Zakończyliśmy konkurs, w którym do wygrania był multimedialny głośnik Bluetooth Platinet PMGQ10B.

Dzięki uprzejmości firmy Platinet, przy okazji testu głośnika PMGQ10B ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania był nowy egzemplarz testowanego urządzenia. Aby wygrać, należało w komentarzu pod recenzją głośnika odpowiedzieć na pytanie: Jaką piosenką i kogo chciałbyś/chciałabyś obudzić przy pomocy radiobudzika firmy Platinet i dlaczego?

Zobacz: Test głośnika Platinet PMGQ10B [KONKURS]

W wyniku głosowania, w którym każdy z członków redakcji TELEPOLIS.pl typował trzy najlepsze komentarze, wyłoniliśmy zwycięzcę. Okazał się nim timon75, który napisał:

Dla mnie odpowiedź jest oczywista. Pobudka to "Dezyderata" Piwnicy pod Baranami. Od czasu studiów zaczynałem tak dzień naciskając przycisk kaseciaka, potem budziłem się przy żonie, a teraz...ach..jak ten czas płynie. W moim domu słowo pobudka = dezyderata. Dzieci od przedszkola pytały "o której jutro dezyderata"? Mądry początek dnia pozwalający zachować do siebie szacunek i golić się rano bez wstrętu patrząc w lustro.

Zwycięzcę prosimy o kontakt z redakcją TELEPOLIS.pl w celu ustalenia adresu, pod który ma trafić wygrana.

Na drugim miejscu uplasował się komentarz czytelnika o nicku forum_tg:
Dżem "sen o Viktorii" - chciałbym obudzić moją córkę którą ma przyjść na świat w przyszłym miesiącu. Zapewne nie raz mnie ona obudzi, więc chociaż raz ja też ja mógłbym obudzić tą piosenką.

Trzeci miejsce podium obstawił jbe:
Baśka miała fajny biust zespołu Wilki, obudził bym tą piosenką Żonę a dlaczego - bo to jest prawda.

Dziękujemy za udział w naszym konkursie i gratulujemy zwycięzcy.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się