DAJ CYNK

Platinet - dwa powerbanki ze stacją ładującą

07.05.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1524

Ważne 3

3

Zestawy Platinet PMPB5DB i PMPB5DG składają się z dwóch powerbanków oraz stacji dokującej, która umożliwia ich bezprzewodowe ładowanie.



Zestawy Platinet PMPB5DB i PMPB5DG składają się z dwóch powerbanków oraz stacji dokującej, która umożliwia ich bezprzewodowe ładowanie.

Powerbanki są umieszczane w stacji dokującej za pomocą magnetycznych złącz. W razie potrzeby można je również ładować za pomocą tradycyjnego portu USB.



Każdy z powerbanków został wyposażony w ogniwa o pojemności 5000 mAh, które pozwalają na ładowanie urządzeń prądem o natężeniu 2,1 A. Na obudowach umieszczone zostały wskaźniki LED, które informują o poziomie naładowania akumulatora.

Zestawy dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych. W przypadku modelu PMPB5DB obudowa powerbanków i stacji dokującej została pokryta czarnym, gumopodobnym materiałem. Obudowa modelu PMPB5DG została wykonana z szarego materiału, który wizualnie przypomina kamień.

Cena zestawu to 169,90 zł. Powerbanki można aktualnie zakupić na stronie internetowej producenta z darmową przesyłką.

Źródło tekstu: Platinet

Komentarze
Zaloguj się
13. ~zenek
0

2018-05-07 20:52:47

A ja 23.5 lat temu w trabancie.

Odpowiedz

12. wlo
0

2018-05-07 20:31:04

orson_dzi - wiesz... Takie bezprzewodowe ładowanie to ja miałem w samochodzie już 18 lat temu ;-)

Odpowiedz

11. ~
0

2018-05-07 13:15:51

ach źle zobaczyłem 5000mA

Odpowiedz

10. ~kiła czerwona 7
0

2018-05-07 13:15:48

podejrzane to sa wynalazki. unikac za wszelka cene. bateria tak ładowana krótko bedzie trzymać

Odpowiedz

9. ~
0

2018-05-07 13:14:39

dziwne - sokoro stacja dokujaca to po co bezprzewodowo - swoją drogą 500mA...?

Odpowiedz

8. ~Czerwona Zaraza 7
0

2018-05-07 12:51:50

Rety, ale cenę przysolili! hic!Dobrej klasy PB 5ooo to jakieś 30-50zł. Dziękuję, postoję.

Odpowiedz

7. ~Q-ra
0

2018-05-07 12:32:58

@4 polega to na zasadzie dwóch obwodów do siebie zbliżonych ale nie połączonych przewodem. W zaindukowanym obwodzie prąd zmienny zostaje wyprostowany/wygładzony i ładuje akumulatorki

Odpowiedz

0

2018-05-07 12:16:19

1, 3 @ podstawkę powerbanków kładziesz na ładowarkę indukcyjną i tak ładujesz albo tradycyjnie czyli do podstawki podłączasz kabel ładowarki

Odpowiedz

5. ~t
0

2018-05-07 12:04:55

Oj orson..... napisz , że jeszcze, że to Qi.

Odpowiedz

4. ~Ccc
0

2018-05-07 12:00:28

To jest indukcyjne ładowanie - bezprzewodowe

Odpowiedz

3. ~
0

2018-05-07 11:49:23

Marketingowy bełkot Platinetu. Chyba powerbanki ze stykowym ładowaniem, a nie bezprzewodowym ;-D

Odpowiedz

1

2018-05-07 11:42:15

@1 Takie, że powerbank ładuje się bez kabla/przewodu?

Odpowiedz

1. ~t
0

2018-05-07 11:41:31

@orson_dzi jakie bezprzewodowe ładowanie ????

Odpowiedz