DAJ CYNK

Platinet DUO - głośnik przenośny ze stacją dokującą i subwooferem

04.07.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1760

Ważne 3

2

Platinet DUO, dzięki obecności stacji dokującej z subwoferem, może pełnić rolę głośnika przenośnego lub domowego sprzętu muzycznego.Platinet DUO, dzięki obecności stacji dokującej z subwoferem, może pełnić rolę głośnika przenośnego lub domowego sprzętu muzycznego.

Platinet DUO to dwa urządzenia połączone w jedną wielofunkcyjną całość. Główną część stanowi tu głośnik stereo o mocy 6 W, który może pracować całkowicie niezależnie. Ma on kompaktowe rozmiary, niską masę oraz wbudowany akumulator o pojemności >b?1050 mAh, dzięki czemu sprawdzi się poza domem. Po powrocie można rozszerzyć jego możliwości, umieszczając go w stacji dokującej, która pełni również funkcję subwoofera o mocy 20 W.
Obudowa głośnika została pokryta tkaniną, która chroni urządzenie między innymi przez zarysowaniami. Duże przyciski umieszczone na jego górnej powierzchni pozwalają wygodnie sterować muzyką bez potrzeby patrzenia na głośnik.Urządzenie obsługuje łączność Bluetooth 4.2, która pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki w odległości do 10 metrów. Możemy też skorzystać z połączenia przewodowego. Platinet DUO ma również wbudowany mikrofon, dzięki czemu może pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego.Sugerowana cena detaliczna głośnika wynosi 299 zł brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie Polski. Sprzęt można kupić w oficjalnym sklepie internetowym producenta na stronie sklep.platinet.pl (darmowa dostawa).

Zobacz: Lampki biurkowe Platinet naładują telefon
Zobacz: Platinet PM1080 - bezprzewodowe słuchawki z pokrowcem ładującym
Zobacz: VARR OVH4060G - nowe słuchawki dla graczy w ofercie firmy Platinet
Zobacz: Nowe powerbanki w ofercie firmy Platinet
Zobacz: Test głośnika Platinet PMGQ10B [KONKURS]

Źródło tekstu: Platinet

Komentarze
Zaloguj się